Aşka Düşman Dizi Kıyafetleri, Çanta ve Aksesuarları

03.09.2023
64

Aşka Düşman dizi kıyafetleri, çanta ve aksesuarlarını sizlerle paylaşacağız. Yönetmen koltuğunda Mesude Eraslan’ın oturduğu Aşka Düşman dizisinin senaryosunu ise Eylem Canpolat kaleme alacaktır. Aşka Düşman dizisi Tv 8 ekranlarında izleyici karşısına çıkacaktır. Aşka Düşman dizisinin oyuncu kıyafetleri de merak edilmiştir. Bizlerde Aşka Düşman oyuncularının giydiği bütün, kıyafetleri, kullandığı çanta ve aksesuarları markaları ile birlikte sayfamıza ekleyeceğiz.

Aşka Düşman Dizi Kıyafetleri

Aşka Düşman dizisi Kıyafetleri kombinleriSenaristliğini Eylem Canpot’ın üstlendiği Aşka Düşman dizisi Acun Ilıcalı’nın sahibi olduğu Tv 8’de yayınlanacaktır. Aşka Düşman dizisini ünlü yönetmen Mesude Eraslan çekecektir. Bu konumuzda Aşka Düşman dizisinin oyuncu kombinlerini, kıyafetlerini, kullandığı çanta ve aksesuarları marka ile fiyat belirterek sayfamızdan paylaşıyor olacağız.

Aşka Düşman Dizisi Uygar (Kaan Yıldırım) Kıyafetleri

Yakışıklı oyuncumuz Kaan Yıldırım, ülkemizin en beğenilen erkek oyuncularının başında gelmektedir. Popüler oyuncumuz Kaan Yıldırım, Aşka Düşman dizisinin erkek başrol oyuncusudur. Kaan Yıldırım, tarzıyla da dikkat çekmektedir. Bizlerde yakışıklı oyuncumuzun Aşka Düşman dizisinde giydiği tüm kıyafetlerini marka ve fiyat bilgisi vererek sayfamıza ekleyeceğiz.Aşka Düşman dizisinde oyuncuların giydiği elbiseler

Aşka Düşman Dizisi İnci Neva (Buse Meral) Kıyafetleri

Sektörde kısa sürede yükselen oyuncumuz Buse Meral, güzelliği ve yeteneği sayesinde dikkat çekmektedir. Modayı yakından takip eden oyuncumuz oldukça tarz parçalar seçmektedir. Buse Meral trendleri yakından takip etmektedir. Bizler Aşka Düşman’ın kadın başrol oyuncusu Buse Meral’in Aşka Düşman dizisinde ki tüm kıyafetlerini sizlerle paylaşacağız.

Aşka Düşman Dizisi Bahriye (Nazan Kesal) Kıyafetleri

Başarılı oyuncumuz Nazan Kesal’da Aşka Düşman dizisinin başrol oyuncuları arasındadır. Nazan Kesal, Aşka Düşman dizisinde Bahriye karakterine hayat verecektir. Bizlerde daha önce birçok başarılı projede karşımıza çıkan oyuncumuz Nazan Kesal’ın Aşka Düşman dizisinde ki tüm kıyafetlerini, kombin ve aksesuarlarını sayfamıza ekleyeceğiz.

Aşka Düşman dizi kıyafetleri, çanta ve aksesuarlarını sizlerle paylaştık. Sizlerde konu hakkında merak ettiğiniz şeyleri aşağıda yer alan yorum kısmından bizlere iletebilirsiniz.

Bir Yorum Yazın

Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.