Kirli Sepeti Dizi Kıyafetleri, Elbiseleri ve Takıları

24.12.2023
628

Kirli Sepeti dizi kıyafetleri, elbiseleri ve takılarını sizlerle paylaşacağız. Medyapım imzalı Kirli Sepeti dizisinin yönetmen koltuğunda Merve Girgin oturacaktır. Büyük ilgi görmesi beklenilen Kirli Sepeti dizisi Fox TV ekranlarında karşımıza çıkacaktır. Çekimler önümüzdeki günlerde başlayacak olan dizinin oyuncularının giydiği kıyafetler de merak edilmiştir. Bu konumuzda Kirli Sepeti dizisi oyuncularının kıyafetlerini, elbiselerini, kombinlerini ve takılarını sizlerle paylaşacağız. 14 Ocak Kirli Sepeti dizisi 15. bölüm kıyafetleri kombinleri:

14 Ocak Kirli Sepeti dizisi 15. bölüm kıyafetleri

7 Ocak 2024 Kirli Sepeti dizisi 15. bölüm kıyafetleri 7 Ocak Kirli Sepeti dizisi kıyafetleri

Kirli sepeti 14. bölüm kıyafetleri kombinleri Kirli sepeti 14. bölüm kıyafetleri kombinleri

Kirli Sepeti dizisi son 15. bölüm kıyafetleri yeni bölümde giyilen kombinler: Kirli Sepeti dizisi son 15.bölüm kıyafetleri

Kirli sepeti 13. bölüm kıyafetleri kombinleri Kirli sepeti 13. bölüm kıyafetleri kombinleriKirli Sepeti Dizi Kıyafetleri Elbiseleri Takıları

Kirli Sepeti Dizi Kıyafetleri ve Elbiseleri

Fox TV ekranlarında izleyici karşısına çıkmaya hazırlanan Kirli Sepeti dizisinin yapımcılığını Medyapım üstlenmiştir. “Biz evlerini temizledik, kalplerini değil” sloganıyla çekilecek olan dizi Eylül ayında ekranlara gelecektir. Lüks sitede Meryem isimli bir temizlikçinin intihar etmesi ile gelişen olayların anlatılacağı Kirli Sepeti dizisinin oyuncularının giydiği kıyafetlerin, elbiselerin, ve takıların fotoğraflarını, marka ile fiyat bilgilerini sayfamızdan paylaşacağız.

Kirli Sepeti Aylin (Melisa Döngel) Kıyafetleri

Kirli Sepeti Dizi Kıyafetleri kombinleriSon dönemin yıldızı parlayan isimler arasında yer alan Melisa Döngel, ülkemizin en beğenilen kadın oyuncularının başında gelmektedir. Kusursuz fiziğiyle de giydiği her şeyin yakıştığı biridir. Modayı yakından takip eden oyuncumuzun giydiği kıyafetler de merak ediliyor. Bizlerde güzel oyuncumuz Melisa Döngel’in Kirli Sepeti dizisinde giydiği tüm kıyafetlerini ve elbiselerini sayfamızdan paylaşacağız.

Kirli Sepeti Medine (Cansu Tosun) Kıyafetleri

Cansu Tosun, Kirli Sepeti dizisinin önemli karakterlerinden biri olan Medine’yi canlandıracaktır. Güzelliğiyle de dikkat çeken oyuncumuz trendleri de yakından takip etmektedir. Cansu Tosun’un kıyafetleri de merak ediliyor. Bizlerde Kirli Sepeti dizisi başlandığında güzel oyuncumuz Cansu Tosun’un dizide tercih ettiği tüm kıyafetlerini, kombinlerini ve takılarını markalarıyla birlikte sizlerle paylaşacağız.

Kirli Sepeti Kahraman (Serkay Tütüncü) Kıyafetleri

Kirli Sepeti dizisinin erkek başrol oyuncusu Serkay Tütüncü’dür. Serkay Tütüncü, son dönemin yıldızı parlayan isimleri arasındadır. Oyuncumuz, yakışıklılığıyla da dikkatleri üzerine çekmektedir. Yakışıklı oyuncumuz tarzıyla da dikkat çeken isimler arasındadır. Bu konumuzda oyuncumuz Serkay Tütüncü’nün Kirli Sepeti dizisinde ki tüm kıyafetlerini ve kombinlerini markalarıyla birlikte sayfamıza ekleyeceğiz.

Kirli Sepeti Yasemin (Bestemsu Özdemir) Kıyafetleri

Trendleri yakından takip eden Bestemsu Özdemir, yeteneğinin yanı sıra güzelliği ile de dikkatleri üzerine çekmektedir. Tarzıyla büyük beğeni toplayan oyuncumuzun hayranları onun kıyafetlerini de merak ediyor. Güzel oyuncumuz Kirli Sepeti dizisinde Yasemin karakterini canlandıracaktır. Bizler de Yasemin karakterinin giydiği tüm kıyafetleri, elbiseleri, çanta ve aksesuarlarının fotoğrafları, marka ile fiyatlarını sayfamıza ekleyeceğiz.

Kirli Sepeti dizi kıyafetleri, elbiseleri ve takılarını sizlerle paylaştık. Sizlerde konu hakkında merak ettiğiniz şeyleri aşağıda yer alan yorum kısmından bizlere iletebilirsiniz.

Bir Yorum Yazın

Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.