Ne Gemiler Yaktım Dizi Kıyafetleri ve Oyuncu Kombinleri

04.09.2023
202

Ne Gemiler Yaktım dizi kıyafetleri ve oyuncu kombinlerini sizlerle paylaşacağız. Senaryosunu Banu Kiremitçi Bozkurt’un kaleme aldığı Ne Gemiler Yaktım dizisinin yapımcılığını Ay Yapım üstlenmiştir. Ne Gemiler Yaktım dizisinin başrolünde ise Deniz Baysal ve Devrim Özkan yer almaktadır. Bizlerde Ne Gemiler Yaktım dizisinin oyuncularının tüm kıyafetlerini, kombinlerini ve elbiselerini sayfamızdan paylaşacağız.

Ne Gemiler Yaktım Dizi Kıyafetleri

Show TV ekranlarında izleyici karşısına çıkmaya hazırlanan Ne Gemiler Yaktım dizisinin oyuncularının giydiği kıyafetler de merak edilmiştir. Bizlerde merak edenler için araştırdık. Ay Yapım imzalı Ne Gemiler Yaktım dizisinin oyuncularının tüm kıyafet ve kombinlerini markalarıyla beraber sizlerle paylaşacağız.

Ne Gemiler Yaktım Dizisi kombinleri Kıyafetleri

Ne Gemiler Yaktım Yasemin (Deniz Baysal) Kıyafetleri

Başarılı oyuncumuz Deniz Baysal, güzelliğiyle de dikkat çekmektedir. Kusursuz fiziğiyle giydiği her şeyin yakıştığı biri olan oyuncumuz modayı yakından takip etmektedir. Kombinlerini oldukça şık parçalarla tamamlayan Deniz Baysal’ın kıyafetleri de merak edilmektedir. Bizlerde güzel oyuncumuzun Ne Gemiler Yaktım dizisinde ki tüm kıyafet ve elbiselerini sizlerle paylaşacağız.Ne Gemiler Yaktım Dizi Kıyafetleri

Ne Gemiler Yaktım Fidan (Devrim Özkan) Kıyafetleri

Son dönemin yıldızı parlayan isimlerinden olan Devrim Özkan, Ne Gemiler Yaktım dizisinin başrolünde yer almaktadır. Popüler oyuncumuz güzelliğiyle de büyük beğeni toplamaktadır. Devrim Özkan, trenlere uygun giyinmektedir. Hayranları oyuncumuzun kıyafetlerini de merak ediyor. Önümüzdeki günlerde güzel oyuncumuz Devrim Özkan’ın kıyafet ve takılarını sayfamızdan paylaşacağız.

Ne Gemiler Yaktım Toprak (Erkan Koçak Köstendil) Kıyafetleri

Başarılı oyuncumuz Erkan Koçak Köstendil,
Ne Gemiler Yaktım dizisinin başrol oyuncuları arasındadır. Bugüne kadar birçok projede karşımıza çıkan oyuncumuz Erkan Koçak Köstendil, Ne Gemiler Yaktım dizisinde Toprak karakterini canlandıracaktır. Bizlerde Toprak karakterinin giydiği tüm kıyafetleri marka ve fiyat bilgisi vererek detaylı şekilde sizlerle paylaşacağız.

Ne Gemiler Yaktım Rutkay (Buğra Gülsoy) Kıyafetleri

Yakışıklılığıyla da dikkat çeken popüler oyuncumuz Buğra Gülsoy, Ne Gemiler Yaktım’ın başrol oyuncularındadır. Buğra Gülsoy dizide Rutkay karakterine hayat verecektir. Yakışıklı oyuncumuz tarzıyla da dikkat çekmektedir. Bizler, Ne Gemiler Yaktım dizisi başladığı zaman Rutkay karakterinin tüm kıyafetlerini sayfamıza ekleyeceğiz.

Ne Gemiler Yaktım dizi kıyafetleri ve oyuncu kombinlerini sizlerle paylaştık. Sizlerde Ne Gemiler Yaktım dizisinin oyuncularının merak ettiğiniz kıyafetlerini yorum kısmından bizlere iletebilirsiniz.

Bir Yorum Yazın

Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.