Hatice Şendil Kıyafetleri, Elbiseleri ve Makyaj Malzemeleri

03.09.2023
100

Hatice Şendil kıyafetleri, elbiseleri ve makyaj malzemelerini markalarıyla birlikte sizlerle paylaşacağız. Hatice Şendil, ülkemizin en beğenilen Kadın oyuncuları arasındadır. Oyuncumuz Hatice Şendil, daha önce Yüksek Sosyete, İyilik, Dila Hanım, Kaderimin Yazıldığı Gün gibi başarılı dizilerde başrol olarak yer almıştır. Bizlerde güzel oyuncumuz Hatice Şendil’in rol aldığı dizilerde ve özel yaşamında giydiği kıyafet ve elbiselerini sizlerle paylaşacağız.

Hatice Şendil Kıyafetleri ve Elbiseleri

Hatice Şendil dizi Kıyafetleri elbise markası Gigiis.

Hatice Şendil dizi Kıyafetleri2 Ağustos 1983 yılında İstanbul’da dünyaya gelen Hatice Şendil, güzelliğiyle de büyük beğeni toplamaktadır. Daha önce Miss Turkey’e katılmış ve 3. Olmuştur. Trendleri yakından takip eden oyuncumuz, kombinini oldukça şık aksesuarlarla tamamlamaktadır. Bizlerde tarzıyla dikkatleri üzerine çeken güzel oyuncumuz Hatice Şendil’in günlük yaşamında tercih ettiği tüm kıyafetleri ve elbiseleri markaları ile birlikte sayfamızdan paylaşacağız.

Hatice Şendil Takı ve Çantaları

İyilik Dizisi Neslihan (Hatice Şendil) KıyafetleriKusursuz fiziğiyle giydiği her şeyin yakıştığı biri olan oyuncumuz 2004 yılında Avrupa Güzellik Yarışması’nda 4. Olmuştur. Tescilli güzel Hatice Şendil, modaya uygun giyinmektedir. Güzel oyuncumuz Hatice Şendil’in kullandığı takı ve çantalar da merak edilmektedir. Hatice Şendil sık sık kolye, yüzük, bileklik, bilezik, saat, küpe gibi aksesuarları kullanmaktadır. Bizler, oyuncumuz Hatice Şendil’in kullandığı kolye, küpe, yüzük, saat, bileklik gibi tüm takı ve çantalarını sayfamıza ekleyeceğiz.

Hatice Şendil Makyaj Malzemeleri

Selanik ve Mora göçmeni olan Hatice Şendil, 2001 yılında Miss Turkey güzellik yarışmasına katılmıştır. Bu yarışmada da 3. Olduktan sonra oyunculuğa adım atan Hatice Şendil, güzelliğini herkese kanıtlamıştır. Avrupa Güzellik Yarışması’nda da derece elde eden oyuncumuz ruj, rimel, bb krem, allık, baz gibi ürünleri sık sık kullanmaktadır. Bizler, Hatice Şendil’in kullandığı tüm makyaj malzemelerinin fotoğraflarını, marka ve fiyat bilgileri sizlerle paylaşacağız.

İyilik Dizisi Neslihan (Hatice Şendil) Kıyafetleri

Hatice Şendil dizi Kıyafetleri kombinleriİyilik dizisinin başrolünde yer alan güzel oyuncumuz Hatice Şendil, dizide Neslihan karakterini canlandırmaktadır. Neslihan karakteri her bölümde birbirinden farklı ve renkli kombinler yapmaktadır. Neslihan kombinlerini birbirinden şık ve tarz çanta ile takılarla tamamlamaktadır. İlerleyen günlerde Neslihan karakterini canlandıran oyuncumuz Hatice Şendil’in İyilik dizisinde ki bütün kıyafet ve elbiselerini sayfamıza ekleyeceğiz.

Hatice Şendil kıyafetleri, elbiseleri ve makyaj malzemelerini markalarıyla birlikte paylaştık. Sizlerde konu hakkında merak ettiğiniz şeyleri yorum kısmından bizlere iletebilirsiniz.

Bir Yorum Yazın

Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.