Bir Derdim Var Dizi Kıyafetleri Oyuncu Elbiseleri Kombinleri

03.09.2023
188

Bir Derdim Var dizi kıyafetleri, oyuncu elbiseleri ve kombinlerini sizlerle paylaşacağız. Kanal D ekranlarında izleyici karşısına çıkmaya hazırlanan Bir Derdim Var dizisi Psikodrama türündedir. Bir Derdim Var dizisinin yönetmen koltuğunda Burak Müjdeci oturmaktadır. Bizler bu konumuzda Bir Derdim Var dizisinin oyuncularının giydiği kıyafetleri, elbiseleri, kombinleri marka ve fiyat bilgisi vererek sizlerle paylaşacağız.

Bir Derdim Var Dizi Kıyafetleri

Yapımcılığını Tay Yapım’ın üstlendiği Bir Derdim Var dizisinin yönetmenliğini Burak Müjdeci üstlenmiştir. Kanal D’de yayınlanacak olan Bir Derdim Var oyuncularının kıyafetleri de merak edilmektedir. Bir Derdim Var dizisinin oyuncu kombinlerini, kıyafet ve elbiselerini markalarıyla birlikte sayfamıza ekleyeceğiz.

Bir Derdim Var Dizi Kıyafetleri Oyuncu Elbiseleri

Bir Derdim Var Dizisi Ayşegül (Birce Akalay) Kıyafetleri

Ülkemizin en başarılı kadın oyuncularından olan Birce Akalay, Bir Derdim Var başrol oyuncusudur. Trendleri yakından takip eden oyuncumuz modaya uygun kombinler yapmaktadır. Bizler de geniş hayran kitlesine sahip olan güzel oyuncumuz Birce Akalay’ın Bir Derdim Var dizisinde giydiği tüm kıyafetlerini ve elbiselerini sizlerle paylaşacağız

Bir Derdim Var Dizisi Sibel (Başak Gümülcinelioğlu) Kıyafetleri

Son dönemin yıldızı parlayan isimleri arasında yer alan Başak Gümülcinelioğlu, güzelliğiyle de dikkat çekmektedir. Modayı yakından takip eden güzel oyuncumuz tarzıyla da büyük beğeni toplamaktadır. Bizler Bir Derdim Var dizisinin önemli karakterlerinden olan Sibel’i canlandıran oyuncumuz Başak Gümülcinelioğlu’nun giydiği kıyafetlerini sizlerle paylaşacağız.

Bir Derdim Var Dizisi Ömer (Çağlar Ertuğrul) Kıyafetleri

Bir Derdim Var dizisinin erkek başrol oyuncusu ise Çağlar Ertuğrul olmuştur. Yakışıklılığıyla dikkat çeken oyuncumuz Çağlar Ertuğrul, özellikle genç kızlar tarafından yakından takip edilmektedir. Yakışıklı oyuncumuz tarzıyla da büyük beğeni topluyor. Bizler de geniş hayran kitlesine sahip olan yakışıklı oyuncumuz Çağlar Ertuğrul’un dizide ki bütün kombinlerini sizlerle paylaşacağız

Bir Derdim Var dizi kıyafetleri, oyuncu elbiseleri ve kombinlerini sizlerle paylaştık. Sizlerde Bir Derdim Var dizisinin oyuncuları merak ettiğiniz kıyafetlerini yorum kısmından bizlere iletebilirsiniz.

Bir Yorum Yazın

Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.