Güzel Atlar Diyarı Dizi Kıyafetleri, Elbiseleri ve Takıları

31.01.2024
39

Güzel Atlar Diyarı dizi kıyafetleri, elbiseleri ve takılarını sizlerle paylaşacağız. Yönetmen koltuğunda Mahsun Kırmızıgül’ün oturduğu Güzel Atlar Diyar dizisinin yapımcılığını Boyut Film üstlenmiştir. İzleyiciler tarafından senaryosunu Feraye Şahin’in yazdığı Güzel Atlar Diyarı dizisinin oyuncularının kıyafetleri de merak edilmiştir. Bu haberimizde Güzel Atlar Diyarı dizi kıyafetlerini, kombinlerini ve elbiselerini sizlerle paylaşacağız.

Güzel Atlar Diyarı Dizi Kıyafetleri ve Takıları

Kanal D ekranlarında izleyici karşısına çıkmaya hazırlanan Güzel Atlar Diyarı dizisi Mahsun Kırmızıgül yönetmenliğinde çekilecektir. Oldukça başarılı isimlerin yer aldığı dizinin kıyafet sponsorları da merak edilmiştir. Merak eden okuyucularımız için Güzel Atlar Diyarı dizisinin oyuncu kombinlerini, elbiselerini takılarını ve kıyafet sponsorlarını sayfamıza ekleyeceğiz.

Güzel Atlar Diyarı Ünzile (Melis Birkan) Kıyafetleri

Güzel Atlar Diyarı Ünzile (Melis Birkan) KıyafetleriGüzel Atlar Diyarı dizisinin önemli oyuncularından olan Melis Birkan, bugüne kadar bir çok başarılı projede yer almıştır. Güzelliğiyle de beğeni toplayan oyuncumuz modaya uygun giyinmektedir. Trendleri yakından takip eden Melis Birkan, tarzı ya da beğeni toplayan isimlerdendir. Bizler de Melis Birkan’ın tüm kıyafetleri ile elbiselerini markalarıyla beraber sayfamızdan paylaşacağız.

Güzel Atlar Diyarı Sema (Çağla Şimşek) Kıyafetleri

Son dönemin yıldızı parlayan isimlerinden olan genç oyuncumuz Çağla Şimşek, yeteneği ile güzelliği sayesinde yapımcıların ve izleyicilerin dikkatini çekmeyi başarmıştır. Güzel oyuncumuz tarzıyla da dikkat çekmektedir. Bizler de oyuncumuz Çağla Şimşek’in Güzel Atlar Diyarı dizisinde giydiği kıyafetlerini, elbiselerini ve kullandığı çantalarını, takılarını sizlerle paylaşıyor olacağız.Güzel Atlar Diyarı Sema (Çağla Şimşek) Kıyafetleri

Güzel Atlar Diyarı Hanzade (Nergis Öztürk) Kıyafetleri

Kanal D’nin merakla beklenen dizisi Güzel Atlar Diyarı’nın ana karakterlerinden biri de Hanzade’dir. Hanzade karakterine oyuncumuz Nergis Öztürk hayat verecektir. Güzel Atlar Diyarı dizisi yayın hayatına başladığı zaman Hanzade rolünü canlandıran oyuncumuz Nergis Öztürk’ün bütün kombinlerini ve aksesuarlarını marka- fiyatlarıyla birlikte sayfamıza ekleyeceğiz.

Güzel Atlar Diyarı Dilan (Büşra Yılmaz Bulut) Kıyafetleri

Güzel Atlar Diyarı Dilan (Büşra Yılmaz Bulut) KıyafetleriSektörde yeni olan genç oyuncumuz Büşra Yılmaz Bulut, Güzel Atlar Diyarı dizisiyle anlaşmıştır. Bizler Büşra Yılmaz Bulut’un güzelliği sayesinde izleyicilerin beğenisini toplayacağını ve önümüzdeki yıllarda bir çok başarılı proje rol alacağını düşünüyoruz. Şık parçalar seçen oyuncumuz Büşra Yılmaz Bulut’un Güzel Atlar Diyarı dizisindeki kıyafet ile elbiselerini sizlerle paylaşacağız.

Güzel Atlar Diyarı dizi kıyafetleri, elbiseleri ve takılarını sizlerle paylaştık. Sizlerde konumuz hakkında merak ettiğiniz şeyleri ve düşüncelerinizi yorum kısmından bizlere iletebilirsiniz. Not: Güzel Atlar Diyarı dizisinin yeni bölümleri yayınlandıkça bizlerde konumuzu güncelleyeceğiz.

Bir Yorum Yazın

Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.