Deha Dizisi Kıyafet Sponsorları ve Elbise Modelleri

01.02.2024
59

Deha dizisi kıyafet sponsorları ve elbise modellerini sizlerle paylaşacağız. Senaryosunu Damla Serim’in kaleme aldığı Deha dizisinin yönetmen koltuğunda Umut Aral oturmaktadır. Show TV’nin merakla beklenen dizisi Deha’nın oyuncu kombinleri de araştırılmıştır. Bizlerde okuyucularımız için Deha dizisinin kıyafet sponsorlarını, elbise modellerini marka ve fiyatlarıyla beraber sayfamıza ekleyeceğiz.

Deha Dizisi Kıyafet Sponsorları ve Elbiseleri

yapımcılığını Ay Yapım’ın üstlendiği Deha dizisi Show TV de yayınlanacaktır. Umut Aral’ın yöneteceği Deha dizisinin oyuncularının tercih ettiği kıyafetlerde merak edilmektedir. Bu haberimizde büyük ilgi görmesini beklediğimiz Deha dizisinin oyuncularının bütün kıyafetlerini, elbiselerini, kombinlerini ve aksesuarlarını marka ile fiyatlarıyla birlikte sayfamızdan paylaşacağız.

Deha Dizisi Aras Bulut İynemli (Devran) Kıyafetleri

Deha dizisinin başrolünde yer alan Aras Bulut İynemli, ülkemizin en yetenekli ve en yakışıklı erkek oyuncularının başında gelmektedir. Kısa sürede izleyicinin gönlünde taht kuran ve kariyerindeki yükselişi devam ettiren Aras Bulut İynemli tarzıyla da beğeni toplamaktadır. Bizlerde yakışıklı oyuncumuz Aras Bulut İynemli’nin Deha dizisindeki tüm kıyafetlerini sizlerle paylaşacağız.

Deha Dizisi Eylül Ersöz (Ceylan) Kıyafetleri

Deha Dizisi Kıyafet Sponsorları ve ElbiseleriSektörde yeni olmasına rağmen kısa sürede dikkatleri üzerine çeken oyuncumuz Eylül Ersöz Deha dizisinin ana rolü Ceylan’ı canlandıracaktır. Güzelliğiyle dikkat çeken oyuncumuz Modayı yakından takip etmektedir. Bizler önümüzdeki günlerde kombinlerini oldukça şık aksesuarlarla tamamlayan oyuncumuzun tüm kıyafet, elbise ve takılarını sayfamıza ekleyeceğiz.

Deha Dizisi Zuhal Gencer (Gülce) Kıyafetleri

Devran’ın annesi Gülce rolünü Zuhal Gencer canlandıracaktır. Yıllara meydan okuyan güzel oyuncumuz Zuhal Gencer’in giydiği kıyafetler de merak konusu olmaktadır. Deha dizisi yayın hayatına başladığı zaman, dizinin önemli oyuncularından olan Zuhal Gencer’in tercih ettiği tüm kıyafetleri, elbiseleri, kombinleri, çanta ve aksesuarları sayfamızdan paylaşacağız.

Deha Dizisi Çağan Efe Ak (Boran) Kıyafetleri

Deha dizisinin ana karakterlerinden biri de Boran’dır. Boran rolüne ise genç oyuncumuz Çağan Efe Ak hayat verecektir. Bizler Show Tv’nin heyecanla beklenen dizisi Deha başladığında Boran rolünü canlandıran oyuncumuz Çağan Efe Ak’ın tüm kıyafetleri ile kombinlerini marka ve fiyat belirterek sayfamıza ekliyor olacağız.

Deha dizisi kıyafet sponsorları ve elbise modellerini sizlerle paylaştık. Sizlerde konumuz hakkında merak ettiklerinizi yorum kısmından bizlere iletebilirsiniz. Not: Deha dizisinin yeni bölümleri yayınlandıkça konumuzu güncellemeye devam edeceğiz.

Bir Yorum Yazın

Ziyaretçi Yorumları - 1 Yorum
  1. Deha dizi kıyafetleri dedi ki:

    bu kıyafetleri deha dizisinde ne zaman göreceğiz?