Yalan Dizisi Oyuncu Elbiseleri, Kıyafet Sponsorları ve Takıları

02.02.2024
730

Yalan dizisi oyuncu elbiseleri, kıyafet sponsorları ve takılarını sizlerle paylaşacağız. Yönetmen koltuğunda Hakan İnan’ın oturduğu Yalan dizisinin senaryosunu Murat Boyacıoğlu kaleme almaktadır. Yapımcılığını Süreç Film’in üstlendiği Yalan dizisinin oyuncularının kıyafetleri merak konusu olmuştur. Bizlerde Yalan dizisinin oyuncularının giydiği bütün elbiseleri, kombinleri ve kıyafet sponsorlarını sizlerle paylaşacağız. Yalan Dizisi Eylül Tumbar (Duru) Kıyafetleri kombinleri:

 Yalan Dizisi Eylül Tumbar (Duru) Kıyafetleri

Yalan Dizisi 2.bölüm Duru Kıyafetleri yeni komnileri: Yalan Dizisi 2.bölüm Duru Kıyafetleri

Yalan Dizisi Oyuncu Elbiseleri, Kıyafet Sponsorları

Yalan dizisi kıyafetleri oyuncu elbiseleri: Yalan dizisi kıyafetleri oyuncu elbiseleriProje tasarımını Cem Akyoldaş ve Murat Boyacıoğlu’nun yaptığı Yalan dizisi Kanal D’de yayınlanacaktır. Yalan dizisi Hakan İnan yönetmenliğinde çekilecektir. 2024 yılının iddialı dizileri arasında yer alan Yalan’ın oyuncularının tercih ettiği elbiseleri, kombinleri, çanta ile aksesuarlarını ve kıyafet sponsorlarını sayfamıza ekleyeceğiz.

Yalan Dizisi Aslıhan Güner (Melike) Kıyafetleri

Yalan dizisinin kadın başrol oyuncusu Aslıhan Güner olmuştur. Güzel oyuncumuz kusursuz fiziğiyle giydiği her şeyin yakıştığı biridir. Modaya uygun giyinen Aslıhan Güner’in kıyafetleri de merak ediliyor. Bizlerde Aslıhan Güner’in Yalan dizisinde tercih ettiği kıyafetleri ile elbiselerini markalarıyla birlikte sayfamızdan paylaşacağız.

Yalan Dizisi Eylül Tumbar (Duru) Kıyafetleri

Yalan Dizisi Eylül Tumbar (Duru) KıyafetleriSektörde yeni olan oyuncumuz Eylül Tumbar, yeteneği ve güzelliği sayesinde izleyicilerin beğenisini toplamıştır. Kombinlerini oldukça şık aksesuarlarla tamamlayan oyuncumuz trendleri yakından takip etmektedir. Önümüzdeki günlerde güzel oyuncumuz Eylül Tumbar’ın bütün kıyafetlerini, elbiselerini ve takılarını sizlerle paylaşıyor olacağız.

Yalan Dizisi Feyyaz Duman (Kadir) Kıyafetleri

Kanal D’nin merakla beklenen Yalan dizisinin erkek başrol oyuncusu ise Feyyaz Duman olmuştur. Geçtiğimiz yıllarda bir çok başarılı projede karşımıza çıkan Feyyaz Duman tarzıyla da beğeni toplamaktadır. Önümüzdeki günlerde Feyyaz Duman’ın Yalan dizisinde tercih ettiği tüm kıyafetleri ile kombinlerini sayfamıza ekleyeceğiz.

Yalan Dizisi Serra Pirinç Kıyafetleri

Güzel oyuncumuz Serra Pirinç, Yalan dizisinin önemli oyuncuları arasındadır. Modaya uygun giyinen Serra Pirinç, son trendlere uygun parçalar seçmektedir. Yalan dizisi başladığı zaman güzel oyunculuk Serra Pirinç’in dizide ki kıyafetleri, kombinleri, çanta ve takılarını marka – fiyat bilgileriyle beraber sayfamızdan paylaşıyor olacağız.

Yalan dizisi oyuncu elbiseleri, kıyafet sponsorları ve takılarını sizlerle paylaştık. Sizlerde konumuz hakkında merak ettiğiniz şeyleri aşağıda bulunan yorum kısmından bizlere iletebilirsiniz.

Bir Yorum Yazın

Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.