Bensu Soral’ın Giydiği Elbise Dizi Kıyafetleri

05.04.2023
47

Bensu Soral’ın giydiği elbise ve dizi kıyafetlerini sizlerle paylaşacağız. Daha önce İçerde, Boynu Bükükler, Tatlı Küçük Yalancılar, Vicdan, Cam Tavanlar, Özel Ders gibi oldukça başarılı projelerde yer alan oyuncumuz Bensu Soral, güzelliğiyle de büyük beğeni toplamaktadır. Bensu Soral kusursuz fiziğiyle giydiği her şeyin yakıştığı biridir. Bizlerde güzel oyuncumuz Bensu Soral’ın giydiği elbise, kıyafet ve aksesuarlarını sizlerle paylaşacağız.

Bensu Soral’ın Giydiği Elbiseler ve Kıyafetler

Modayı yakından takip eden oyuncumuz Bensu Soral, oldukça tarz parçalar seçmektedir. Güzelliğiyle ülkemizin en beğenilen kadın oyuncuları arasında yer alan Bensu Soral’ın kıyafetleri de merak ediliyor. Bizler ilerleyen günlerde güzel oyuncumuz Bensu Soral’ın özel hayatında ve yer aldığı dizilerde giydiği elbise ile kıyafetleri marka ve fiyat bilgisi vererek sayfamızdan paylaşacağız.

bensu soral dizi kombinleri
Bensu Soral’ın son rol aldığı Tuzak dizisinde giydiği Gri palto Markası:BGN Workshop Fiyatı ise 2.950₺
Oyuncunun gömlek elbisesi SAGAZA marka ve fiyatı 2.375₺

Bensu Soral Çanta ve Aksesuarları (Küpe, Kolye, Bilezik)

Son dönemin yıldızı parlayan isimlerden olan Bensu Soral yeteneğinin yanı sıra güzelliğiyle de dikkat çekmektedir. Modayı yakından takip etmekte ve şık parçalar seçmektedir. Son trendlere uygun giyinen oyuncumuzun çanta, ayakkabı ve aksesuarları (küpe, kolye..) da merak ediliyor. Güzel oyuncumuz Bensu Soral’ın çanta, küpe, kolye gibi kullandığı aksesuarları sayfamıza ekleyeceğiz. Melisa Aslı Pamuk Dizi Kıyafetleri ve Kombinleri:

bensu soral tuzak dizisi kombini
Oyuncu Bensu Soral’ın Tuzak dizisinde giydiği kombin:
Mint yeşili takım elbisesi ADL marka. Ceket Fiyatı:999.95₺ Pantolon Fiyatı: 599.95₺
Bensu Soral çantası:Liri Fiyatı:4.150₺
Beyaz botu: DERİMOD Fiyatı: 1.799₺

Bensu Soral Makyaj Malzemeleri

Bensu Soral, sosyal medya hesabından makyajlı ve makyajsız halini sık sık paylaşmaktadır. Özellikle oyuncumuzun önce makyajsız daha sonra ise makyajlı halini paylaştığı değişim videoları ilgi görmüştür. Bunun üzerine hayranları da onun kullandığı makyaj malzemelerini merak etti. Önümüzdeki günlerde Bensu Soral’ın kullandığı ruj, rimel, fondöten, allık, far, göz kalemi gibi tüm ürünleri sizlerle paylaşacağız.

bensu soral kombinleri kıyafetleri
Bensu Soral’ın dizilerde giydiği kombinlerden birisi:
Beyaz uzun yün hırkası marka: Jus De Pommes
Pembe kazak markası Zara. Fiyatı: 499.95₺
Mom Jean Markası Zara Fiyatı 659.95₺

Tuzak Dizisi Çiçek (Bensu Soral) Kombinleri

Tuzak dizisinin başrol oyuncusu Bensu Soral, Çiçek karakterine hayat vermektedir. Çiçek karakteri olukça güzel ve son modaya uygun elbiseler, kombinler giymektedir. Tuzak dizisinin izleyicileri Çiçek’in kombinlerinin detayını da merak ediyor. Bizler, Çiçek’in giydiği elbise, gömlek, etek, tişört, mont, kaban, ceket, ayakkabı, pantolon gibi tüm kıyafetlerlerini markalarıyla beraber sayfamızdan paylaşacağız.

Bensu Soral’ın giydiği elbise ile dizi kıyafetlerini sizlerle paylaştık. Sizlerde konu hakkında merak ettiğiniz şeyleri ve görüşlerinizi yorum kısmından bizlere iletebilirsiniz.

Bir Yorum Yazın

Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.