Bir Sevdadır Dizisi Kıyafet Sponsorları ve Elbise Markaları

03.01.2024
760

Bir Sevdadır dizisi kıyafet sponsorları ve elbise markalarını sizlerle paylaşacağız. Senaryosunu Ayşe Ferda Eryılmaz ve Nehir Erdem’in kaleme aldığı Bir Sevdadır dizisi TRT 1 ekranlarında izleyici karşısına çıkacaktır. Bir Sevdadır dizisinin yapımcılığını ise Bozdağ Film üstlenmiştir. Genç kadrosuyla dikkat çeken dizinin oyuncu kıyafetleri de merak edilmiştir. Bu içeriğimizde Bir Sevdadır dizisi kıyafetleri, dizide oyuncularının giydiği tüm kombinleri ve kıyafetleri sizlerle paylaşacağız. Bir Sevdadır dizisi kıyafetleri Gülender’in giydiği gömlek toucheofficial marka sponsor.

Bir Sevdadır dizisi kıyafetleri Gülender'in giydiği gömlek

Bir Sevdadır Dizisi Kıyafet Sponsorları ve Elbiseleri

Yönetmen koltuğunda Yıldız Aşanboğa’nın oturduğu Bir Sevdadır dizisinde ünlü futbolcu Yasin Bıçakçı ve Kürt Kızı Yeşil’in hikayesi anlatılacaktır. Oldukça başarılı isimlerin yer aldığı Bir Sevdadır dizisi oyuncu kıyafetleri ve sponsorları da merak edilmiştir. Bizler de Bir Sevdadır dizisinin oyuncularının giydiği kıyafetleri ve elbiseleri sizlerle paylaşacağız.

Bir Sevdadır Dizisi Sude Zülal Güler (Yeşil) Kıyafetleri

Bir Sevdadır Dizisi Sude Zülal Güler (Yeşil) KıyafetleriBir Sevdadır dizisinin başrolünde yer alan Yeşil karakterine genç oyuncumuz Sude Zülal Güler hayat verecektir. Oyuncumuz sektörde yeni olmasına rağmen yeteneği ve güzelliği sayesinde dikkat çekmeyi başarmıştır. Önümüzdeki günlerde kusursuz fiziğiyle giydiği her şeyin yakıştı isimlerden olan Sude Zülal Güler’in Bir Sevdadır dizisinde giydiği kıyafetlerini, elbiselerini ve aksesuarlarını sayfamızdan paylaşacağız.

Bir Sevdadır Dizisi Sinem Uslu (Gülender) Kıyafetleri

Bugüne kadar bir çok başarılı projede karşımıza çıkan Sinem Uslu, Bir Sevdadır’ın önemli karakterlerinden olan Gülender’i canlandıracaktır. Güzel oyuncumuz Sinem Uslu, tarzıyla da dikkat çekmektedir. Bizler de Bir Savdadır dizisi yayın hayatına başladığı zaman güzel oyuncumuz Sinem Uslu’nun tüm kıyafet ve elbiselerini markalarıyla birlikte sayfamıza ekleyeceğiz.

Bir Sevdadır Dizisi Feyyaz Şerifoğlu (Yasin) Kıyafetleri

Bir Sevdadır Dizisi Kıyafetleri KombinleriBir Sevdadır dizisinin erkek başrol oyuncusu ise son dönemin popüler isimlerinden olan Feyyaz Şerifoğlu’dur. Camdaki Kız dizisi yıldızı parlayan oyuncumuz yakışıklılığıyla da büyük beğeni toplamaktadır. Oyuncumuzun hayranları onun kıyafetlerini de merak ediyor. Bizler de yakışıklı oyuncumuz Feyyaz Şerifoğlu’nun giydiği kıyafetlerin fotoğraflarını, marka ve fiyat bilgilerini sizlerle paylaşacağız.

Bir Sevdadır Dizisi Ekin Mert Daymaz (Tufan) Kıyafetleri

Ülkemizin en beğenilen erkek oyuncularının başında gelen Ekin Mert Daymaz, tarzıyla da büyük beğeni toplamaktadır. Özellikle yakışıklılığıyla gündemde olan oyuncumuzun kıyafetleri de merak edilmektedir. Merak eden okuyucularımız için Bir Sevdadır dizisinde Tufan karakterini canlandıran oyuncumuz Ekin Mert Daymaz’ın tercih ettiği bütün kıyafetleri sayfamıza ekleyeceğiz.

Bir Sevdadır dizisi kıyafet sponsorları ile elbise markalarını sizlerle paylaştık ve paylaşmaya devam edeceğiz. Sizlerde Bir Sevdadır dizisinin oyuncularının merak ettiğiniz kıyafetlerini, konumuz hakkındaki tüm görüş ve düşüncelerinizi aşağıda yer alan yorum kısmından bizlere iletebilirsiniz.

Bir Yorum Yazın

Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.