Eda Ece Dizi Kıyafetleri Takıları Çanta Kombinleri

05.04.2023
87

Yasak Elma dizisindeki Yıldız rolü ile 6 sezondur akıllara kazınan başarılı oyuncu Eda Ece’nin dizilerde giymiş olduğu kıyafetleri, taktığı takıları, kullandığı ayakkabı ve çantaları paylaşıyoruz. Eda Ece sevenleri oyuncunun giydiği kıyafetleri merak ediyor. Bizler de bu kıyafetlerin markalarını ve fiyatlarını paylaşarak sizleri bilgilendiriyoruz.

Eda Ece Dizilerde Giydiği Kıyafetler Takılar

1990 İstanbul doğumlu olan Eda Ece bu zamana kadar birçok dizi filmde yer aldı. Hayat bilgisi, Adını Feriha Koydum, Pis Yedili, Beni Böyle Sev dizileri ile tanınırken hala rol aldığı Yasak Elma dizisi ile meşhur oldu. Maske Kimsin Sen yarışmasında jüri olan Eda Ece, Kapımdaki Dedektif programında da yer almaktadır. 1 Mayıs Eda Ece kıyafetleri YAsak Elma dizisi kombini takım The Ruf marka:

Eda Ece kıyafetleri YAsak Elma dizisi kombinleri

Eda Ece’nin Yasak Elma dizisi 174. bölüm kıyafetleri kırmızı takım elbise markası sponsoru: Eda Ece'nin Giydiği Kırmızı Takım elbise

Eda Ece dizi kıyafetleri Yasak Elma dizisinin 173. bölümünde giydiği yeşil renkli takım modeli: Eda Ece Yasak Elma dizi kıyafetleri

Eda Ece kıyafetleri kombini Yasak Elma 172. bölümde giydiği takım detayları:Eda Ece kıyafetleri kombini

Eda Ece’nin giydiği her kıyafet sevenleri tarafından merak ediliyor. Eda Ece’nin taktığı takıları, ayakkabılarını, kullandığı makyaj malzemelerini sevenleri soruyor. Bizler de bu soruları cevaplamak istedik. İşte Eda Ece’nin dizi kombinleri, kıyafetleri:

eda ece yasak elmada giydiği kıyafetler
Eda Ece’nin Yasak Elma dizisinde tercih ettiği kısa blazer kareli ceketin markası OCCLEUS iken fiyatı:
İçine giydiği askeri yeşil büstiyer ve aynı renkli pantolonun markası:İPEKYOL fiyatı:1.199₺
EDA ECE DİZİSİ KIYAFETLERİ
Eda Ece’nin Yasak Elma dizisinde giydiği yeşil paltonun markası JUS DE POMME Fiyatı:3.800₺
Kareli klasik ceketin markası:Sorbe Fiyatı 5.500₺
Siyah pantolonun markası ACADEMİA olurken fiyatı ise 2.349₺

eda ece yasak elma kıyafetlerYasak Elma’nın Yıldız’ı olarak kalplerde yer edinen güzel oyuncuya sarı renk yakışıyor. Sarı kazağın markası SILK AND CASHMERE Fiyatı 2.275₺
Kareli kısa ceketi ve dar paça pantolon takımın markası GIZIA Fiyatı: 8.965₺

Eda Ece’nin Kullandığı Çanta- Ayakkabılar

Eda Ece’nin her kombine uygun ayakkabı ve aksesuarları elbette var. Ancak dizilerde daha çok kıyafetler göze çarpıyor. Kıyafetlerin yanı sıra kullandığı ayakkabıları, çantaları da sizlerle paylaşmaya çalışacağız.

eda ecenin ayakkabısı kombini Eda Ece’nin dizi dışında günlük haytta tercih ettiği kombin resimde mevcut. Eca Ece’nin giydiği ayakkabı markası CHANEL. Hırkası Zara fiyatı: 999.95₺ Kot pantolonu da Zara fiyatı da 429.95₺ Model numaraları resimde yazıyor.

Eda Ece’nin kıyafetlerini sizlerle paylaştık. Yeni kıyafetlerini kombinlerini de paylaşmaya devam edeceğiz. Eda Ece Dizi Kıyafetleri Takıları Çanta Kombinleri hakkında sizlerde merak ettiklerinizi bizlere sorabilirsiniz. Aşağıdaki yorum kısmına yazabilirsiniz.

Bir Yorum Yazın

Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.