Ezgi Eyüboğlu Kıyafetleri Dizi Kombinleri Elbise Modelleri

24.04.2023
48

Ezgi Eyüboğlu kıyafetleri, dizi kombinleri ve elbise modellerini sizlerle paylaşacağız. Güzelliğiyle dikkat çeken oyuncumuz Ezgi Eyüboğlu, 15 Haziran 1988 yılında İstanbul’da dünyaya gelmiştir. Güzel oyuncumuz aynı zamanda sosyal medya fenomenidir. Sosyal medyada paylaştığı eğlenceli içeriklerle de konuşulan Ezgi Eyüboğlu tarzıyla da büyük beğeni toplamaktadır. Bizler Ezgi Eyüboğlu’nun giydiği kıyafetleri, kombinleri, elbiseleri ve kullandığı çantalarını sizlerle paylaşacağız.

Ezgi Eyüboğlu Kıyafetleri ve Elbise Modelleri

Güzel oyuncumuz Ezgi Eyüboğlu modayı yakından takip etmektedir. Son dönemin popüler isimleri arasında yer alan Ezgi Eyüboğlu özellikle Adı Mutluluk dizisiyle tanınmıştır. Ezgi Eyüboğlu tarzıyla da büyük beğeni toplamaktadır. Bizler ilerleyen günlerde güzel oyuncumuz Ezgi Eyüboğlu’nun giydiği tüm kıyafetlerinin, elbise modellerinin fotoğraflarını, marka ve fiyat bilgilerini detaylı şekilde sayfamızdan paylaşacağız. Simay Barlas Kıyafetleri ve Aksesuarları:

ezgi eyüboğlu kombini detaylarıEzgi Eyüboğlu Kombin Detayları:
Siyah Ceket Mango marka fiyatı 2.099₺
Pembe çizgili gömlek Mango Fiyatı 899₺
Siyah deri etek Zara Fiyatı: 599.95₺
Sarı Çanta Prada Fiyatı 43.900₺
Ayakkabıları 22.950₺

Ezgi Eyüboğlu Çanta ve Aksesuarları

Modayı yakından takip eden oyuncumuz oldukça şık parçalar seçmektedir. Ezgi Eyüboğlu, kombinlerini özellikle birbirinden güzel aksesuarlar ve çantalarla tamamlamaktadır. Son trendlere de uygun giyinen oyuncumuz, sosyal medya hesabından kombinlerini de paylaşmaktadır. Ezgi Eyüboğlu’nun kullandığı tüm çantaları, küpe, yüzük, kolye, bileklik, bilezik gibi aksesuarları marka ve fiyatları ile birlikte sayfamıza ekleyeceğiz.

Ezgi Eyüboğlu Makyaj Malzemeleri

Güzel oyuncumuz günlük hayatında özellikle doğal makyaj yapmaktadır. Bu nedenle de özellikle nude tonlarındaki ürünleri tercih etmektedir. Ancak Ezgi Eyüboğlu, yer aldığı dizilerdeki rollerine göre de renkli ve ağır makyajlarda yapmaktadır. Bizler Ezgi Eyüboğlu’nun özel yaşamında ve rol aldığı projelerde kullandığım fondöten, bb krem, baz, aydınlatıcı, eyeliner, ruj, rimel, allık, highlighter iki bütün makyaj malzemelerinin markasını sizlerle paylaşacağız.

Teşkilat Dizisi Ceren (Ezgi Eyüboğlu) Kombinleri

Güzel oyuncumuz daha önce Şanzelize Düğün Salonu, Muhteşem Yüzyıl, Sudan Bıkmış Balıklar, İntikam, Bir Aile Hikayesi gibi başarılı projelerde yer almıştır. Ezgi Eyüboğlu, Teşkilat dizisinde Ceren karakterini canlandırmaktaydı. Ceren, Teşkilat dizisinin ana karakterlerinden biridir. Bu karakteri canlandıran oyuncumuz modayı da yakından takip etmektedir. Bizler güzel oyuncumuz Ezgi Eyüboğlu’nun Teşkilat dizisinideki tüm kombinlerini sayfamızdan paylaşacağız.

Ezgi Eyüboğlu kıyafetleri, dizi kombinleri ve elbise modellerini sizlerle paylaştık. Sizler Ezgi Eyüboğlu’nun merak ettiğiniz kıyafetlerini yorum kısmından bizlere sorabilirsiniz.

Bir Yorum Yazın

Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.