Kendi Düşen Ağlamaz Dizisi Kıyafetleri Kombinleri

06.05.2023
323

Kendi Düşen Ağlamaz dizisi kıyafetleri, kombinleri ve takılarını sizlerle paylaşacağız. TRT 1 ekranlarında izleyici karşısına çıkmaya hazırlanan Kendi Düşen Ağlamaz dizisinin yapımcılığını NG Medya üstlenmiştir. Senaryosunu Gülbike Sonay Üte ile Tuna Kıygı kaleme almaktadır. Seyirciler Kendi Düşen Ağlamaz dizi kıyafetlerini de merak etti. Bizlerde Kendi Düşen Ağlamaz dizisinin oyuncularının giydiği tüm kıyafetleri ve kombinlerini markalarıyla birlikte sayfamıza ekleyeceğiz.

Kendi Düşen Ağlamaz Dizisi Kıyafetleri Kombinleri

NGM imzalı Kendi Düşen Ağlamaz dizisinin başrollerinde Eylül Tumbar ile Enes Koçak yer almaktadır. İzleyiciler büyük ilgi görmesi beklenilen Kendi Düşen Ağlamaz dizisinin oyuncularının giydiği kıyafetleri, elbiseleri, kullandığı çanta ve takılarını da merak etti. Bizlerde Kendi Düşen Ağlamaz dizisinin oyuncularının giydiği kıyafetleri, kombinleri, çanta ve takılarını sayfamızdan paylaşacağız.

Kendi Düşen Ağlamaz Alize (Eylül Tumbar) Kıyafetleri

Kendi Düşen Ağlamaz Alize (Eylül Tumbar) KıyafetleriKendi Düşen Ağlamaz dizisinin kadın başrol oyuncusu Eylül Tumbar olmuştur. Genç oyuncumuz Eylül Tumbar güzelliğiyle de dikkat çekmektedir. Modayı yakından takip eden oyuncumuz son trendlere uygun giyinmektedir. Bizlerde güzel oyuncumuzun dizide giydiği tüm kıyafetleri, kombinleri, çanta ve takılarını markalarıyla beraber sizlerle paylaşacağız.

Kendi Düşen Ağlamaz Esma Soner (Evrim Doğan) Kıyafetleri

Tarzıyla dikkat çeken oyuncumuz Evrim Doğan, Kendi Düşen Ağlamaz dizisiyle anlaşma sağlamıştır. Oyuncumuz Kendi Düşen Ağlamaz dizisinde Esma Soner karakterini canlandıracaktır. Bizlerde oyuncumuz Evrim Doğan’ın günlük yaşamı ve özellikle Kendi Düşen Ağlamaz dizisinde tercih ettiği kıyafetlerini sizlerle paylaşacağız.Kendi Düşen Ağlamaz Esma Soner (Evrim Doğan) Kıyafetleri

Kendi Düşen Ağlamaz Sinem (Selen Soyder) Kıyafetleri

Selen Soyder 2006 yılında Miss Model of Turkey yarışmasında Türkiye’nin en iyi modeli seçilmiştir. Güzelliği ile dikkatleri üzerine çeken oyuncumuz kusursuz fiziğiyle giydiği her şeyin yakıştığı biridir. Bizler Miss Turkey güzeli oyuncumuz Selin Soyder’in tüm kıyafetleri ile kombinlerini marka ve fiyat bilgisi vererek detaylı şekilde sayfamıza ekleyeceğiz.Kendi Düşen Ağlamaz Sinem (Selen Soyder) Kıyafetleri

Kendi Düşen Ağlamaz Serkan (Enes Koçak) Kıyafetleri

Kendi Düşen Ağlamaz dizisinin erkek başrol oyuncusu Enes Koçak olmuştur. Sektörde yeni olan Enes Koçak yeteneğinin yanı sıra yakışıklılığıyla da dikkat çekmektedir. Sektörde yeni olmasına rağmen geniş hayran kitlesi olan yakışıklı oyuncumuz Enes Koçak’ın Kendi Düşen Ağlamaz dizisinde ki bütün kıyafetlerini sayfamızdan paylaşıyor olacağız.

Kendi Düşen Ağlamaz dizisi kıyafetleri, kombinleri ve takılarını sizlerle paylaştık. Sizlerde konu hakkında merak ettiğiniz şeyler ve görüşlerinizi yorum kısmından bizlere iletebilirsiniz.

Bir Yorum Yazın

Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.