Korkma Ben Yanındayım Dizi Kıyafetleri ve Elbise Modelleri

12.01.2024
208

Korkma Ben Yanındayım dizi kıyafetleri ile elbise modellerini sizlerle paylaşacağız. Yapımcılığını Medyapım’ın üstlendiği Korkma Ben Yanındayım dizisi Fox Tv’de yayınlanacaktır. Bizler merak eden okuyucularımız için Fikret Reyhan yönetmenliğinde çekilen Korkma Ben Yanındayım dizisinin oyuncularının tercih ettiği kıyafetleri ve elbise modellerini markalarıyla beraber sayfamızdan paylaşacağız.

Korkma Ben Yanındayım Dizi Kıyafetleri

Senaryosunu Erkan Birgören‘in kaleme aldığı Korkma Ben Yanındayım dizisi özellikle kadrosunda yer alan geç isimler sayesinde dikkat çekmiştir. Son dönemin yıldızı parlayan isimlerin rol aldığı Korkma Ben Yanınadayım oyuncu kıyafetleri de merak edilmektedir. Korkma Ben Yanınadayım dizisi oyuncularının giydiği kıyafetleri, elbise modellerini marka ve fiyat belirterek konumuza ekleyeceğiz.

Korkma Ben Yanındayım Gökçe Güneş Doğrusöz (İnci) Kıyafetleri

Sektörde yeni olmasına rağmen kısa sürede yükselen oyuncumuz Gökçe Güneş Doğrusöz, Korkma Ben Yanınadayım dizisinin başrolünde yer almaktadır. Güzelliğiyle de beğeni toplayan oyuncumuz tarzıyla dikkat çekmektedir. İlerleyen günlerde Gökçe Güneş Doğrusöz’ün Korkma Ben Yanındayım dizisinde ki kıyafetleri ile elbiselerini markalarıyla beraber sayfamıza ekleyeceğiz.

Korkma Ben Yanındayım Gökçe Güneş Doğrusöz (İnci) Kıyafetleri

Korkma Ben Yanındayım Didem Balçın (Aylin) Kıyafetleri

Bugüne kadar bir çok başarılı projede yer alan Didem Balçın’da Korkma Ben Yanındayım dizisinin başrol oyuncuları arasındadır. Güzelliğiyle de dikkat çeken oyuncumuz Didem Balçın, tarzıyla da beğeni toplamaktadır. Korkma Ben Yanınadayım dizisi başladığı zaman güzel oyuncumuz Didem Balçın’ın dizideki kıyafetleri ve takılarını markayla fiyat belirterek sizlerle paylaşacağız.Korkma Ben Yanınadayım Didem Balçın (Aylin) Kıyafetleri

Korkma Ben Yanındayım Erdem Kaynarca (Mustafa) Kıyafetleri

Yakışıklı oyuncumuz Erdem Kaynarca, Korkma Ben Yanındayım dizisinin önemli rollerinden olan Mustafa’ya hayat verecektir. Erdem Kaynarca, tarzıyla dikkat çeken isimler arasındadır. Oyuncumuzun sevenleri onun kıyafetlerini de merak etmektedir. Bizler de yakışıklı oyuncumuz Erdem Kaynarca’nın dizideki tüm kıyafetlerinin model ve fiyatlarını sayfamızdan paylaşacağız.

Korkma Ben Yanındayım Fahriye Kesimal (Hande) Kıyafetleri

Sektörde yeni olan Fahriye Kesimal, Korkma Ben Yanındayım dizisiyle anlaşma sağlanmıştır. Korkma Ben Yanınadayım’da Hande rolünü canlandıracak olan Fahriye Kesimal, modayı yakından takip etmektedir. Kusursuz fiziğiyle giydiği her şeyin yakıştığı biri olan oyuncumuz trenlere uygun giyinmektedir. Bu sebeple de Fahriye Kesimal’ın tüm kıyafetlerini sizlerle paylaşacağız.

Korkma Ben Yanındayım dizi kıyafetleri ile elbise modellerini sizlerle paylaştık ve paylaşmaya devam edeceğiz. Sizlerde konu hakkında merak ettiğiniz şeyleri ve görüşlerinizi yorum kısmından bizlere iletebilirsiniz. Not: Korkma Ben Yanındayım dizisinin yeni bölümleri yayınlanmaya devam ettikçe bizlerde konumuzu güncelleyeceğiz.

Bir Yorum Yazın

Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.