Alina Boz Kıyafetleri Dizi Kombinleri

06.04.2023
122

Alina Boz kıyafetleri, dizi kombinleri ve aksesuarlarını markalarıyla birlikte sayfamıza ekleyeceğiz. Annesi Rus, babası ise Bulgaristan göçmeni Türk olan Alina Boz son dönemin çıkış yapan isimleri arasındadır. Alina Boz, güzelliğiyle de dikkat çekmektedir. Oyuncumuz Alina Boz’un sevenleri onun kıyafetleri, aksesuarları ve makyaj malzemelerini de merak etti. Bizlerde güzel oyuncumuz Alina Boz’un kıyafetleri, akarsuları ve makyaj malzemelerini sizlerle paylaşacağız.

Alina Boz Kıyafetleri ve Elbiseleri

Sadece Türkiye’de değil diğer birçok ülkede de tanınan oyuncumuz Alina Boz, modayı yakından takip etmektedir. Güzellik sıralamalarında üst sıralarda yer alan Alina Boz, tarzıyla da büyük beğeni toplamaktadır. Güzel oyuncumuz kusursuz fiziğiyle giydiği her şeyin yakıştığı biridir. Bizlerde ilerleyen günlerde Alina Boz’un özel hayatında giydiği tüm kıyafetlerini sizlerle paylaşacağız.

alina boz kıyafetleri
Alina Boz’un son rol aldığı Peri Masalı dizisinde giymiş olduğu Lacivert Trençkotun markası Stradivarius 1.199₺
Zara marka Pantolonu 659.95₺ iken Kazağı Zara marka ve fiyatı 599.95₺
Ayakkabısı ise Derimod ve fiyatı 1.699₺

Alina Boz Çanta ve Aksesuarları (Küpesi, Kolyesi)

14 Haziran 1998 yılında Rusya’da dünyaya gelen oyuncumuz Alina Boz, yeteneğinin yanı sıra güzelliğiyle de dikkatleri üzerine çekmektedir. Popüler oyuncumuz Alina Boz oldukça şık parçalar seçmektedir. Geniş hayran kitlesine sahip olan Alina Boz’un sevenleri oyuncumuzun çanta ve akarsularının markasını da merak ediyor. Bizlerde bu sebeple Alina Boz’un kullandığı çantaları ve aksesuarları sayfamıza ekleyeceğiz. alina boz mavi kombin
Alina Boz’un beyaz uzun paltosu Hatemoğlu marka iken fiyatı:3.299₺
Açık mavi takım elbisesi Perspektif marka fiyatı ise:1.799

Alina Boz Makyaj Malzemeleri

Ülkemizin en beğenilen kadın oyuncuları arasında yer almaktadır. Alina Boz, günlük hayatında doğal makyaj tercih etmektedir. Bu nedenle de özellikle ince yapılı ürünler kullanmaktadır. Önümüzdeki günlerde oyuncumuz Alina Boz’un kullandığı fondöten, baz, aydınlatıcı, ruj, rimel, far, allık gibi tüm makyaj malzemelerinin fotoğraflarını, markalarını ve fiyatlarını sizlerle paylaşacağız. Sevda Erginci’nin Giydiği Kıyafetler ve Elbiseler:

alina boz siyah elbisesi Alina Boz’un resimde görmüş olduğunu siyah mini elbisesi MAISON JU marka ve fiyatı 8.000₺

Bir Peri Masalı Zeynep – Melis (Alina Boz) Kombinleri

Bir Peri Masalı dizisinin başrolünde yer alan Zeynep – Melis karakterini Alina Boz canlandırmıştı. Zeynep – Melis karakteri modaya uygun kıyafetler giymektedir. Bizlerde güzel oyuncumuz Alina Boz’un hayat verdiği Zeynep – Melis karakterinin hangi bölümde hangi kıyafeti giydiğini, marka ve fiyat bilgisi vererek detaylı şekilde sayfamıza eklemeye devam edeceğiz.

Alina Boz kıyafetleri, dizi kombinleri ve aksesuarlarını sizlerle paylaştık. Sizlerde konu hakkında merak ettiğiniz şeyleri aşağıda yer alan yorum kısmından bizlere iletebilirsiniz.

Bir Yorum Yazın

Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.