Yabani Dizisi Oyuncu Kombinleri, Kıyafetleri ve Elbise Markaları

17.07.2023
623

Yabani dizisi oyuncu kombinleri, kıyafetleri ve elbise markalarını sizlerle paylaşacağız. Senaryosunu Hilal Yıldız’ın kaleme aldığı Yabani dizisinin yapımcılığını NTC Medya üstlenmiştir. Yabani dizisinin yönetmen koltuğunda M. Çağatay Tosun oturmaktadır. Seyirciler Yabani dizisinin oyuncularının giydiği kıyafetleri de merak etti. Bizlerde Yabani dizisinin oyuncularının giydiği tüm kıyafetleri, kombinleri ve elbiseleri markaları ile birlikte sayfamızdan paylaşacağız. 23 Nisan Yabani 31.bölüm kıyafetleri kombinleri

23 Nisan Yabani 31.bölüm kıyafetleri kombinleri

2 Nisan Yabani dizisi 29.bölüm kıyafetleri 2 Nisan Yabani dizisi 29.bölüm kıyafetleri

Yabani Dizisi Oyuncu Kombinleri ve Kıyafetleri

Yabani Dizisi Oyuncu Kıyafetleri Simay BarlasFox Tv ekranlarında izleyici karşısına çıkmaya hazırlanan Yabani dizisi M. Çağatay Tosun yönetmenliğinde çekilecektir. Yabani dizisinin başrolünde ise Simay Barlas ve Halit Özgür Sarı yer almaktadır. Bu konumuzda Eylül ayında ekranlara gelecek olan Yabani dizisinin oyuncularının giydiği kıyafetleri, elbiseleri, yaptığı kombinleri, kullandığı çanta ve takılarını marka bilgisi vererek sizlerle paylaşacağız.

Yabani Dizisi Rüya (Simay Barlas) Kıyafetleri

Genç oyuncumuz Simay Barlas, güzelliği ile büyük beğeni toplamaktadır. Kusursuz fiziğiyle giydiği her şeyin yakıştığı biri olan oyuncumuz trendleri yakından takip etmektedir. Modaya uygun giyinen Simay Barlas tarzıyla da dikkat çekmektedir. Önümüzdeki günlerde Yabani dizisinin kadın başrol oyuncusu Simay Barlas’ın giydiği tüm kıyafetleri ve elbiseleri sayfamıza ekleyeceğiz.Yabani Dizisi Oyuncu Kombinleri Kıyafetleri

Yabani Dizisi Yaman (Halit Özgür Sarı) Kıyafetleri

Son dönemin yıldızı parlayan isimleri arasında yer alan Halit Özgür Sarı, Yabani dizisinin erkek başrol oyuncusu olmuştur. Bir çok başarılı proje de karşımıza çıkan Halit Özgür Sarı, yeteneğinin yanı sıra yakışıklılığıyla da sektörde kısa sürede yükselmiştir. Yakışıklı oyuncumuz tarzıyla da büyük beğeni toplamaktadır. Bizlerde oyuncumuzun Yabani dizisinde giydiği kıyafetlerini sizlerle paylaşacağız.

Yabani Dizisi Asi (Rojbin Erden) Kıyafetleri

Profesyonel olarak modellik yapan oyuncumuz kusursuz fiziğiyle giydiği her şeyin yakıştığı biridir. Gidi her kıyafeti taşıyan oyuncumuz oldukça şık parçalar seçmektedir. Sektörde yeni olmasına rağmen kısa sürede tanınan Rojbin Erden, modayla yakından ilgilenmektedir. Önümüzdeki günlerde güzel oyuncumuz Rojbin Erden’in Yabani dizisinde giydiği tüm kıyafet ve kombinlerini sizlerle paylaşacağız.

Yabani Dizisi Şebnem (Şebnem Hassanisoughi) Kıyafetleri

Şebnem Hassanisoughi, bugüne kadar bir çok başarılı proje de karşımıza çıkmıştır. Başarılı oyuncumuz önümüzdeki sezon ise Yabani dizisiyle seyirci karşısına çıkacaktır. Bizlerde Yabani dizisi yayın hayatına başladığı zaman güzel oyuncumuz Şebnem Hassanisoughi’nin dizide tercih ettiği tüm kombinlerini, elbiselerini, kullandığı çanta ile aksesuarlarını marka ve fiyat belirterek sayfamızdan paylaşacağız.

Yabani dizisi oyuncu kombinleri, kıyafetlerini sizlerle paylaştık ve paylaşmaya devam edeceğiz. Sizlerde konu hakkında merak ettiğiniz şeyleri yorum kısmından bizlere iletebilirsiniz.

Bir Yorum Yazın

Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.