Yeşil Vadinin Kızı Oyuncu Kıyafetleri ve Elbiseleri

30.06.2023
63

Yeşil Vadinin Kızı oyuncu kıyafetleri ve elbiselerini markalarıyla beraber sayfamıza ekleyeceğiz. Murat Şenöy ve Çağıl Nurhak Aydoğdu yönetmenliğinde çekilmektedir. Yeşil Vadinin Kızı dizisi Show TV ekranlarında izleyici karşısına çıkacaktır. Yeşil Vadinin Kızı dizisinin senaryosunu Özge Aras ve Serhat Yiğit kaleme almaktadır. Başarılı oyuncumuz Beren Gökyıldız dizinin başrolünde yer almaktadır. Bizler bu haberimizde Yeşil Vadinin Kızı dizisinin oyuncularının giydiği kıyafetleri, elbiseleri ve kombinleri sizlerle paylaşacağız.

Yeşil Vadinin Kızı Dizisi Oyuncu Kıyafetleri

Inter Medya ve Yeşil Yapım imzalı Yeşil Vadinin Kızı dizisi oyuncu kadrosu ve konusu sayesinde dikkatleri üzerine çekmiştir. Yeşil Vadinin Kızı show TV’de yayınlanacaktır. Büyük ilgi görmesini beklediğimiz Yeşil Vadinin Kızı dizisinin oyuncularının kıyafetleri de merak edilmiştir. Bizler de Yeşil Vadinin Kızı dizisinin oyuncularının giydiği bütün kıyafetlerini, elbiselerini, kullandıkları çanta ve aksesuarları sayfamıza ekleyeceğiz.

Yeşil Vadinin Kızı Dizi Kıyafetleri Kombinleri

Yeşil Vadinin Kızı Dizisi Melissa (Beren Gökyıldız) Kıyafetleri

Çocuk oyuncumuz Beren Gökyıldız, Yeşil Vadinin Kızı dizisinin başrol oyuncusudur. Beren Gökyıldız’ın giydiği kıyafetleri çocuk izleyiciler ve ebeveynler merak etmektedir. Bu haberimizde Yeşil Vadinin Kızı dizisi hayatın hayatına başladığı zaman popüler oyuncumuz Beren Gökyıldız’ın giydiği tüm kıyafetleri, elbiseleri ve kombinlerini markalarıyla birlikte sizlerle paylaşacağız.

Yeşil Vadinin Kızı Dizisi Azra (Hande Arısoy) Kıyafetleri

Dizinin ana karakterlerinden biri olan Azra’yı oyuncumuz Hande Arısoy canlandırmaktadır. Başarılı oyuncumuz Hande Arısoy, kusursuz fiziğiyle giydiği her şeyin yakıştığı biridir. Güzelliğiyle de dikkat çeken oyuncumuz modayı yakından takip etmektedir. Bizlerde güzel oyuncumuz Hande Arısoy’un Yeşil Vadinin Kızı dizisinde ki tüm kıyafet ve kombinlerini sayfamıza ekleyeceğiz.

Yeşil Vadinin Kızı Dizisi Öykü (Ece Gürer) Kıyafetleri

Sektörün yeni yüzlerinden olan oyuncumuz Ece Gürer, modayla yakından ilgilenmektedir. Yeşil Vadinin Kızı dizisinde Öykü karakterini canlandıracak olan oyuncumuz Ece Gürer tarzıyla da dikkat çekmektedir. Bizlerde önümüzdeki günlerde oyuncumuz Ece Gürer’in Yeşil Vadinin Kızı dizisinde ki kıyafetlerini, elbiselerini ve takılarını sayfamıza ekleyeceğiz.

Yeşil Vadinin Kızı Dizisi Nil (Dilara Uluca) Kıyafetleri

Çocuk oyuncumuz Dilara Uluca, Yeşil Vadinin Kızı dizisinde Nil karakterine hayat verecektir. Nil, dizinin önemli karakterindendir. Sektörde yeni olan çocuk oyuncumuz Dilara Uluca’nın kıyafetleri merak edilmektedir. Bu haberimizde ebeveynler ve çocuk izleyicilerimiz için Dilara Uluca’nın dizide giydiği tüm elbiselerini ve kıyafetlerini sayfamızdan paylaşacağız.

Yeşil Vadinin Kızı oyuncu kıyafetleri ve elbiselerini sizlerle paylaştık. Sizlerde konu hakkında merak ettiğiniz şeyleri aşağıda yer alan yorum kısmından bizlere iletebilirsiniz.

Bir Yorum Yazın

Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.