Hayatımın Neşesi Dizi Kıyafetleri, Oyuncu Elbiseleri ve Takıları

28.06.2023
1.246

Hayatımın Neşesi dizi kıyafetleri, oyuncu elbiseleri ve takılarını sizlerle paylaşacağız. Senaryosunu Ekin Atalar’ın kaleme aldığı Hayatımın Neşesi dizisi 7 Temmuz 2023 tarihinden itibaren her cuma ekranlarda olanaktır. Oldukça başarılı isimlerin yer aldığı Hayatımın Neşesi dizisi TRT 1’de yayınlanacaktır. Bizler bu konumuzda yapımcılığını Goya Entertainment yapım şirketinin üstlendiği Hayatımın Neşesi dizisinin oyuncularının tüm kıyafetlerini, elbiselerini ve kullandığı takıları sizlerle paylaşacağız.

Hayatımın Neşesi Dizi Kıyafetleri Oyuncu Elbiseleri

Hayatımın Neşesi Dizisi kombinleri elbise modelleriBaşrolünde Şebnem Bozoklu ve Tolga Tekin’in yer aldığı Hayatımın Neşesi dizisi Goya Entertainment imzalıdır. Bizler güçlü kadrosu ve etkileyici hikayesi sayesinde dikkat çeken Hayatımın Neşesi’nin cuma günün en çok izlenen dizileri arasına gireceği düşünüyoruz. İlerleyen günlerde Hayatımın Neşesi dizisinin oyuncularının giydiği kıyafetleri, elbiseleri ve takılarını markalarıyla birlikte sayfamıza ekleyeceğiz.

Hayatımın Neşesi Dizisi Neşe (Şebnem Bozoklu) Kıyafetleri

Şebnem Bozoklu, Hayatımın Neşesi dizisinin başrolünde yer almaktadır. Neşe karakterini canlandıran oyuncumuz Şebnem Bozoklu’nun hayranları oyuncumuzun giydiği kıyafetleri de merak etmektedir. Oyuncumuz oldukça şık parçalar seçmektedir. Bizler Şebnem Bozoklu’nun Hayatımın Neşesi dizisinde ki kıyafetlerini, elbiselerini, yaptığı kombinlerini ve takılarını marka – fiyat belirterek sizlerle paylaşacağız.Hayatımın Neşesi Dizisindeki kıyafetler sponsorlar

Hayatımın Neşesi Dizisi Türkan (Ezgi Tombul) Kıyafetleri

Güzelliğiyle de dikkat çeken oyuncumuz Ezgi Tombul dizide Türkan karakterini canlandıracaktır. Tarzıyla daha büyük beğeni toplayan oyuncumuz modayı yakından takip etmektedir. Ezgi Tombul, trentlere uygun giyinmektedir. Bizler ilerleyen günlerde güzel oyuncumuz Ezgi Tombul’un Hayatımın Neşesi dizisinde tercih ettiği kıyafetlerini elbiselerini, kullandığı takılarını sayfamızdan paylaşacağız.

Hayatımın Neşesi Dizisi Aylin (Gizem Kala) Kıyafetleri

Hayatımın Neşesi Dizisi Kıyafetleri ve ElbiseleriGizem Kala, yeteneğinin yanı sıra güzelliği ile de dikkatleri üzerine çekmiştir. Sektörün yeni yüzlerinden olan güzel oyuncumuz trendleri yakından takip etmektedir. Tarzıyla dikkat çeken Gizem Kala, kusursuz fiziğiyle giydiği her şeyin yakıştığı biridir. Bizler de güzel oyuncumuz Gizem Kala’nın Hayatımın Neşesi dizisinde giydiği tüm kıyafetlerini ve kullandığı takılarını markalarıyla birlikte sayfamıza ekleyeceğiz.

Hayatımın Neşesi Dizisi Zeynep (Nisan Dökmeci) Kıyafetleri

Genç oyuncumuz Nisan Dökmeci, sektörde yenidir. Ancak oyuncumuz sektörün yeni yüzlerinden olmasına rağmen güzelliğiyle dikkat çekmeyi başarmıştır. Nisan Dökmeci, Hayatımın Neşesi dizisinde Zeynep karakterini canlandıracaktır. Bizlerde Hayatımın Neşesi dizisinde Zeynep karakterini canlandıran oyuncumuzun dizide giydiği kıyafetleri ve elbiselerini sayfamızdan paylaşacağız.

Hayatımın Neşesi dizi kıyafetleri, oyuncu elbiseleri ve takılarını sizlerle paylaştık. Sizlerde Hayatımın Neşesi dizisinin oyuncularının merak ettiğiniz kıyafetlerini yorum kısmından bizlere iletebilirsiniz.

Bir Yorum Yazın

Ziyaretçi Yorumları - 1 Yorum
  1. ece dedi ki:

    aylin’in giydiği elbise nereden? aileyle tanışma yemeğinde giydiği pembe beyaz çiçekli elbise 🙂