Ruhun Duymaz Dizi Kıyafetleri ve Elbiseleri

27.06.2023
165

Ruhun Duymaz dizi kıyafetleri ve elbiselerini sizlerle paylaşacağız. Yapımcılığını O3 Medya’nın üstlendiği Ruhun Duymaz dizisi önümüzdeki günlerde Fox TV ekranlarında izleyici karşısına çıkacaktır. Ruhun Duymaz dizisinin senaryosunu Ayşe Üner Kutlu kaleme almaktadır. Seyirciler dizinin oyuncularının giydiği kıyafet ve elbiseleri de merak etti. Bizlerde Ruhun Duymaz dizi oyuncularının kıyafetlerini, elbiselerini ve kombinlerini sayfamıza ekleyeceğiz.

Ruhun Duymaz Dizi Kıyafetleri ve Elbiseleri

Ruhun Duymaz Dizi KıyafetleriYönetmen koltuğunda Aytaç Çiçek‘in oturduğu Ruhun Duymaz dizisinin başrolünde ise Şükrü Özyıldız ve Burcu Özberk yer almaktadır. Şüphesiz bu sezonun iddialı dizileri arasında yer alan Ruhun Duymaz Fox Tv’de yayınlanacaktır. Bizler, Ruhun Duymaz dizisinin oyuncularının giydiği bütün kıyafetleri ve kombinlerinin fotoğraflarını, marka- fiyat bilgilerini sayfamızdan paylaşacağız.

Ruhun Duymaz Ece’nin (Burcu Özberk) Kıyafeti

Ruhun Duymaz Dizisi Kıyafetleri ve ElbiseleriKusursuz fiziğiyle giydiği her şeyin yakıştığı biri olan Burcu Özberk, Ruhun Duymaz dizisinin kadın başrol oyuncusudur. Burcu Özberk yapılan güzellik sıralamalarında hep üst sıralarda yer almaktadır. Modayı da yakından takip eden popüler oyuncumuzun hayranları onun giydiği kıyafetleri de merak etmektedir. Burcu Özberk’in Ruhun Duymaz dizisinde giydiği tüm kıyafet ve kombinlerine sizlerle paylaşacağız.

Ruhun Duymaz Onur’un (Şükrü Özyıldız) Kıyafeti

Şükrü Özyıldız, yeteneğinin yanı sıra yakışıklılığıyla dikkat çeken isimlerin başında gelmektedir. Ülkemizin en beğenilen erkek oyuncularından biri olan Şükrü Özyıldız, tarzıyla da büyük beğeni toplamaktadır. Şükrü Özyıldız, Ruhun Duymaz dizisinin başrol oyuncusudur. Bizlerde Ruhun Duymaz dizisi başladığı zaman yakışıklı oyuncumuz Şükrü Özyıldız’ın dizide giydiği tüm kıyafetlerini sayfamızdan paylaşacağız.

Ruhun Duymaz Hilal’in (Aslı Sümen) Kıyafeti

Güzelliğiyle kısa sürede sektörde yükselen oyuncumuz Aslı Sümen, yapımcıların dikkatini çekmeyi başarmıştır. Miss World 2017 güzellik yarışmasında Miss Turkey seçilmiştir. Oyuncumuz aynı zamanda profesyonel olarak modellikte yapmaktadır. Tescilli güzel Aslı Sümen, oldukça şık parçalar seçmektedir. Bu konumuzda Aslı Sümen’in Ruhun Duymaz’da giydiği tüm kıyafet, elbise ve kombinlerini sizlerle paylaşacağız.

Ruhun Duymaz Melek’in (Gamze Doğanoğlu) Kıyafeti

Sektörün yeni yüzlerinden olan Gamze Doğanoğlu, yeteneğinin yanı sıra güzelliği ile de dikkat çekmektedir. Güzel oyuncumuz sektörde yeni olmasına rağmen bugüne kadar bir çok projede rol almıştır. Ruhun Duymaz dizisinde Melek karakterini canlandıran oyuncumzun giydiği kıyafetler de merak edilmektedir. Bizlerde Gamze Doğanoğlu’nun dizide tercih ettiği tüm kıyafet ve elbiselerini sayfamıza ekleyeceğiz.

Ruhun Duymaz dizi kıyafetleri ve elbiselerini sizlerle paylaştık. Sizlerde Ruhun Duymaz dizisinin oyuncularının merak ettiğiniz kıyafetlerini yorum kısmından bizlere iletebilirsiniz.

Bir Yorum Yazın

Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.