Kader Bağları Dizisi Oyuncu Kombinleri ve Kıyafetleri

17.07.2023
165

Kader Bağları dizisi oyuncu kombinleri, kıyafetleri ve elbiselerini sizlerle paylaşacağız. Senaryosunu Sema Eli Erol, Mahir Erol, Türküler Özgül ve Redife Zerener’in kaleme aldığı Kader Bağları dizisinin yapımcılığını Süreç Film üstlenmiştir. İlk bölümleri Karadağ’da yani Montenegro’da çekilecektir. Kader Bağları dizisi Eylül ayında Fox Tv ekranlarında izleyici karşısına çıkacaktır. Bizler, Kader Bağları dizisinin oyuncularının giydiği tüm kıyafetleri, elbiseleri ve kombinlerine markalarıyla birlikte sayfamızdan paylaşacağız.

Kader Bağları Dizisi Oyuncu Kombinleri ve Kıyafetleri

Yönetmen koltuğunda Benal Tairi’nin oturduğu Kader Bağları dizisi önümüzdeki günlerde Fox TV’de yayınlanacaktır. Oldukça başarılı isimlerin yer aldığı Kader Bağları dizisi Süreç Film imzalıdır. Sevda’ya yapılan haksızlığa karşı duran Kerem’in olaylar sonrası hapse girmesiyle başlayan Kader Bağları dizisinin oyuncu kombinleri de merak edilmiştir. Bu içeriğimizde Kader Bağları dizisinin oyuncularının tüm kıyafet kombinlerini sizlerle paylaşacağız.

Kader Bağları Dizisi Sevda (Ayça Ayşin Turan) Kıyafetleri

Kader Bağları Dizisi Kombinleri KıyafetleriÜlkemizin en beğenilen kadın oyuncularının başında gelen Ayça Ayşin Turan, Kader Bağları dizisinin başrolünde yer almaktadır. Kusursuz fiziğiyle giydiği her şeyin yakıştığı biri olan oyuncumuz trendleri yakından takip etmektedir. Bizler de oldukça tarz parçalar seçen Ayça Ayşin Turan’ın Kader Bağları dizisinde tercih ettiği kıyafetlerini, elbiselerini ve kombinlerini sayfamıza ekleyeceğiz.

Kader Bağları Dizisi Serkan Çayoğlu Kıyafetleri

Kader Bağları dizisinin erkek başrol oyuncusu Serkan Çayoğlu’dur. Yakışıklılığıyla beğenilen erkek oyuncularımızın başında gelen Serkan Çayoğlu, yurtdışında da tanınmaktadır. Geniş hayran kitlesine sahip olan yakışıklı oyuncumuzun hayranları onun kıyafetlerini de merak etmektedir. Bizlerde Serkan Çauoğlu’nun Kader Bağları dizisindeki tüm kıyafetlerini markaları ile birlikte sayfamızdan paylaşacağız.

Kader Bağları Dizisi Aliye (Nazlı Bulum) Kıyafetleri

Son dönemin yıldızı parlayan isimleri arasında yer alan Nazlı Bulum, bugüne kadar bir çok projede yer almıştır. Yetenekli oyuncumuz Nazlı Bulum, Kader Bağları dizisinde ise Aliye karakterini canlandıracaktır. Oyuncumuz modayı da yakından takip etmektedir. Bu içeriğimizde de güzel oyuncumuz Nazlı Bulum’un Kader Bağları dizisinde giydiği tüm kombin ve elbiselerini marka bilgisi vererek sizlerle paylaşacağız.

Kader Bağları Dizisi Rana (Sanem Babi) Kıyafetleri

Sektörün yeni yüzlerinden olan oyuncumuz Sanem Babi, yapımcıların dikkatini çekmeyi başarmıştır. Güzelliğiyle de büyük beğeni toplayan oyuncumuz oldukça şık parçalar seçmektedir. 1999 doğumlu Sanem Babi, Kader Bağları’nda Rana karakterine hayat verecektir. Önümüzdeki günlerde Rana karakterinin giydiği kıyafetleri, elbiseleri, kombinleri, takıları ve çantalarını sayfamızdan paylaşacağız.

Kader Bağları dizisi oyuncu kombinleri, kıyafetleri ve elbiselerini sizlerle paylaştık ve paylaşmaya devam edeceğiz. Sizlerle konu hakkında merak ettiğiniz şeyleri yorum kısmından bizlere iletebilirsiniz.

Kader Bağları Dizisi kıyafetleri videosu

Bir Yorum Yazın

Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.