Aşkımız Yeter Oyuncu Kombinleri ve Kıyafetleri

09.05.2023
101

Aşkımız Yeter oyuncu kombinleri, kıyafet ve aksesuarlarını sizlerle paylaşacağız. TRT’nin uluslararası dijital platformu Tabii’de yayınlanacak dizilerden biri de Aşkımız Yeter olmuştur. Aşkımız Yeter dizisinin yönetmen koltuğunda ise Günay Günaydın oturmaktadır. Romantik komedi türünde olan Aşkımız Yeter dizisinin oyuncularının giydiği kıyafetler de merak ediliyor. Bizlerde Aşkımız Yeter dizisinin oyuncularının giydiği kıyafetleri ve aksesuarları sayfamızdan paylaşacağız.

Aşkımız Yeter Oyuncu Kombinleri, Kıyafetleri

Aşkımız Yeter dizisi Kıyafetleri kombinleriSenaryosunu Alper Erze’nin kaleme aldığı Aşkımız Yeter dizisinin yönetmen koltuğunda Günay Günaydın oturmaktadır. Aşkımız Yeter dizisinin başrolünde Ümit Kantarcılar ve Berna Koraltürk yer almaktadır. Dizi, dijital platform Tabii’de izleyici karşısına çıkacaktır. Bu konumuzda Aşkımız Yeter dizisinin oyuncularının tüm kıyafet ve aksesuarlarını sayfamıza ekleyeceğiz. Dönence Dizisi Kıyafetleri ve Elbiseleri:

Aşkımız Yeter Berna Koraltürk Kıyafetleri

Güzelliğiyle de dikkat çeken oyuncumuz Berna Koraltürk, setleri uzun bir ara vermişti. Ancak oyuncumuz bu arayı Aşkımız Yeter dizisi ile sonlandırmıştır. Tarzıyla dikkat çeken Berna Koraltürk, Aşkımız Yeter dizisinin kadın başrol oyuncusudur. Bizler, oyuncumuz Berna Koraltürk’ün Aşkımız Yeter dizisinde giydiği tüm kıyafetleri ile kombinlerini sizlerle paylaşacağız.Aşkımız Yeter dizisi Berna Koraltürk Kıyafetleri

Aşkımız Yeter Ümit Kantarcılar Kıyafetleri

Aşkımız Yeter dizisinin erkek başrol oyuncusu Ümit Kantarcılar, tarzıyla da dikkatleri üzerine çekmektedir. Ümit Kantarcılar, yakışıklılığıyla da büyük beğeni toplayan isimler arasındadır. Bizler, yakışıklı oyuncumuz Ümit Kantarcılar’ın günlük yaşamında ve özellikle Aşkımız Yeter dizisinde tercih ettiği kıyafetlerini marka ve fiyat belirterek sayfamızdan paylaşacağız.

Aşkımız Yeter Nursena Yılmaz Kıyafetleri

Sektörün yeni yüzlerinden olan oyuncumuz Nursena Yılmaz, yeteneğinin yanı sıra güzelliğiyle de dikkatleri üzerine çekmektedir. Genç oyuncumuz trendleri yakından takip etmektedir. Bizlerde son modaya uygun giyinen güzel oyuncumuz Nursena Yılmaz’ın Aşkımız Yeter dizisinde giydiği tüm kıyafetleri, elbiseleri kombinleri ve aksesuarlarını sayfamıza ekleyeceğiz.

Aşkımız Yeter Selda Özbek Kıyafetleri

Selda Özbek, bugüne kadar bir çok başarılı proje de karşımıza çıkmıştır. Güzelliğiyle dikkat çeken oyuncumuz Selda Özbek giydiği her şeyin yakıştığı biridir. Oyuncumuz modayı da yakından takip ediyor. Bizler, Selda Özbek’in özellikle Aşkımız Yeter dizisinde giydiği kıyafetleri, elbiseleri, kullandığı çanta ve takıların fotoğraflarını, marka ile fiyat bilgilerini sizlerle paylaşıyor olacağız.

Aşkımız Yeter oyuncu kombinleri, kıyafet ve aksesuarlarını sizlerle paylaştık. Sizlerde konu hakkında merak ettiğiniz şeyleri yorum kısmından bizlere iletebilirsiniz.

Bir Yorum Yazın

Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.