Üç Kız Kardeş Dizisi Kıyafetleri Kombinleri

10.05.2023
270

Üç Kız Kardeş dizisi kıyafetleri, kombinleri ve takılarını sayfamızdan paylaşacağız. Yapımcılığını Süreç Film’in üstlendiği Üç Kız Kardeş dizisi İclal Aydın’ın aynı isimdeki romanından uyarlanmıştır. Üç Kız Kardeş Kanal D ekranlarında izleyici karşısına çıkmaktadır. Üç Kız Kardeş dizisinin oyuncularının giydiği kıyafetler de merak edilmektedir. Bizlerde, yönetmen koltuğunda Eda Teksöz’ün oturduğu Üç Kız Kardeş dizi oyuncularının kıyafet ve kombinlerini markalarıyla birlikte sizlerle paylaşacağız.

Üç Kız Kardeş Dizisi Kıyafetleri

Her Salı Kanal D’de karşımıza çıkan Üç Kız Kardeş dizisi Süreç Film imzalıdır. Geniş izleyici kitlesine sahip olan Üç Kız Kardeş, yayınlandığı günün en çok izlenen dizileri arasındadır. Özellikle dizinin başrol oyuncularının giydiği kıyafetler merak edilmektedir. Bizlerde bu içeriğimizde Üç Kız Kardeş dizisinin oyuncularının giydiği kıyafetleri, kombinleri, kullandığı çanta ve takılarını sayfamıza ekleyeceğiz.

Kız Kardeş Dizisi Kıyafetleri Türkan kombinleri

Üç Kız Kardeş Dizisi Kıyafetleri Türkan’ın giydiği elbiselerin marka model fiyat bilgisi: Üç Kız Kardeş Dizisi Kıyafetleri Türkan'ın giydiği kombinler

Üç Kız Kardeş Türkan (Özgü Kaya) Kıyafetleri

Üç Kız Kardeş dizisinin başrolünde yer alan Özgü Kaya, ülkemizin en beğenilen kadın oyuncularının başında gelmektedir. Tarzıyla dikkat çeken oyuncumuz giydiği her şeyin yakıştığı biridir. Özgü Kaya, trendleri de yakından takip etmektedir. Bizler güzel oyuncumuzun Üç Kız Kardeş dizisinde tercih ettiği kıyafetleriyle elbiselerini sizlerle paylaşacağız. Özgü Kaya Elbise ve Takıları:

Üç Kız Kardeş Dönüş (Almila Ada) Kıyafetleri

Türkanın kombinleri Üç Kız KArdeş dizisi yeni sezonGüzelliğiyle de dikkat çeken oyuncumuz Almila Ada, Üç Kız Kardeş’te Dönüş karakterini canlandırmaktadır. Üç Kız Kardeş izleyicileri Dönüş karakterinin giydiği kıyafetleri de merak etti. Bizler de bu sebeple araştırdık. Bundan dolayı da güzel oyuncumuz Almila Ada’nın Üç Kız Kardeş dizisinde giydiği tüm kıyafetlerini, elbiselerini ve kullandığı takılarını sayfamızdan paylaşacağız.

Üç Kız Kardeş Derya (Melisa Berberoğlu) Kıyafetleri

Modayı yakından takip eden oyuncumuz son trendlere uygun giyilmektedir. Melisa Berberoğlu’nun Üç Kız Kardeş dizisinde kendine has bir tarzı vardır. Bu tarz özellikle seyirciler tarafından beğenilmektedir. Bizlerde bu sebeple güzel oyuncumuz Melisa Berberoğlu dizide tercih ettiği kıyafetlerini, takılarını marka ve fiyat belirterek sayfamıza ekleyeceğiz. Üç kız kardeş dizisi takıları küpe ve aksesuarları. Üç kız kardeş dizisi takıları küpe ve aksesuarları

Üç Kız Kardeş Somer (Berker Güven) Kıyafetleri

Berker Güven, Üç Kız Kardeş dizisinin başrolünde yer almaktadır. Yakışıklılığıyla dikkatleri üzerine çeken Berker Güven, en çok beğenilen erkek oyuncularımız arasındadır. Oyuncumuz tarzıyla da dikkat çekmektedir. Bizler de yakışıklı oyuncumuzun Üç Kız Kardeş dizisinde giydiği tüm kıyafetlerinin fotoğraflarını, marka ve fiyat bilgilerini sayfamızdan paylaşacağız.

Üç Kız Kardeş dizisi kıyafetleri, kombinleri ve takılarını sizlerle paylaştık. Sizlerle konu hakkında merak ettiğiniz şeyleri yorum kısmından bizlere iletebilirsiniz.

Bir Yorum Yazın

Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.