Maviye Sürgün Dizisi Kıyafetleri Kombinleri

18.05.2023
82

Maviye Sürgün dizisi kıyafetleri, kombinleri ve aksesuarlarını sizlerle paylaşacağız. Başrolünde Damla Sönmez ve Caner Cindoruk’un yer aldığı Maviye Sürgün dizisinin yapımcılığını O3 Medya üstlenmiştir. Maviye Sürgün dizisinin yönetmen koltuğunda Nezaket Coşkun oturmaktadır. Seyircilere dizisinin oyuncularının giydiği kıyafetleri de merak etti. Bizlerde Muğla ilimizde çekilen Maviye Sürgün dizisinin oyuncu kıyafetlerini sizlerle paylaşacağız.

Maviye Sürgün Dizisi Kıyafetleri

Çekimleri Muğla’ın Marmaris ilçesinde yapılan Maviye Sürgün dizisi, Güney Amerika’da, sonra Türkiye’de izleyiciyle buluşacaktır. Özellikle başrol oyuncularıyla dikkat çeken Maviye Sürgün dizisi Show TV ekranlarında izleyici karşısına çıkacaktır. Seyirciler dizinin oyuncularının giydiği kıyafetleri de merak etti. Bizlerde Maviye Sürgün dizisinin oyuncularının giydiği tüm kıyafetlerini, kombinleri ve aksesuarları sayfamızdan paylaşacağız. Dönence dizisi oyuncu kıyafetleri:

Maviye Sürgün Defne (Damla Sönmez) Kıyafetleri

Damla Sönmez Maviye Sürgün Dizisi KıyafetleriGüzelliğiyle dikkatlerine üzerine çeken oyuncumuz Damla Sönmez modayı yakından takip etmektedir. Damla Sönmez, özellikle tarzıyla büyük beğeni toplamaktadır. Bizler ilerleyen günlerde Maviye Sürgün dizisinin kadın başrol oyuncusu Damla Sönmez’in Maviye Sürgün dizisinde giydiği tüm kıyafetlerini, elbiselerini ve aksesuarlarını marka bilgisi vererek sizlerle paylaşacağız.

Maviye Sürgün Ali (Caner Cindoruk) Kıyafetleri

Son dönemin yıldızı parlayan isimleri arasında yer alan Caner Cindoruk, Maviye Sürgün dizisinin erkek başrol oyuncusudur. Yakışıklı oyuncumuz Caner Cindoruk’un hayranları onun kıyafetlerini de merak etmektedir. Bizlerde bu sebeple oyuncumuzun kıyafetlerini araştırdık. Caner Cindoruk’un Maviye Sürgün’de giydiği kıyafetlerini marka ve fiyat belirterek sayfamızdan paylaşacağız.Maviye Sürgün Dizisi Kıyafetleri Kombinleri

Maviye Sürgün Ozan (Serkan Altunorak) Kıyafetleri

Maviye Sürgün dizisinin diğer başrol oyuncusu ise Serkan Altunorak’tır. Serkan Altunorak yakışıklılığıyla da dikkat çekmektedir. Oyuncumuz trendlere uygun girmektedir. Bizlerde özellikle tarzıyla da beğenileri üzerine toplayan oyuncumuz Serkan Altunorak’ın Maviye Sürgün dizisinde tercih ettiği tüm kıyafetlerini marka ve fiyat bilgisi vererek sayfamıza ekleyeceğiz.

Maviye Sürgün Gökşen Ateş Kıyafetleri

Maviye Sürgün Dizisinde oyuncuların giydiği elbise ve KıyafetlerGökşen Ateş’in Show Tv’de yayınlanacak olan Maviye Sürgün dizisinde hangi karakteri canlandıracağı belli değildir. Oyuncumuz güzelliğiyle de dikkat çekmektedir. Gökşen Ateş trendleri yakından takip etmektedir. Bizlerde bu nedenle Gökşen Ateş’in Maviye Sürgün dizisinde giydiği tüm elbiselerini ve kombinlerini markaları ile birlikte sayfamızdan paylaşacağız.

Maviye Sürgün dizisi kıyafetleri, kombinleri ve aksesuarlarını sizlerle paylaştık. Sizlerde konu hakkında merak ettiğiniz şeyleri aşağıda yer alan yorum kısmından bizlere iletebilirsiniz.

Bir Yorum Yazın

Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.