Ayça Ayşin Turan Kıyafetleri Dizi Kombinleri

26.04.2023
408

Ayça Ayşin Turan kıyafetleri, dizi kombinleri ve takılarını sizlerle paylaşacağız. Son dönemin yıldızı parlayan isimleri arasında yer alan Ayça Ayşin Turan, 25 Ekim 1992 yılında Sinop’ta dünyaya gelmiştir. Ayça Ayşin Turan, ülkemizin en beğenilen kadın oyuncularının başında gelmektedir. Güzel oyuncunun hayranları onun kıyafetleri, kombin ve takılarını da merak etmektedir. Bizlerde güzel oyuncumuz Ayça Ayşin Turan’ın giydiği tüm kıyafetleri, elbiseleri ve takılarını sizlerle paylaşacağız.

Ayça Ayşin Turan Kıyafetleri ve Elbiseleri

Ayça Ayşin Turan Kombinleri marka model detayları:

Ayça Ayşin Turan Kombinleri

Ayça Ayşin Turan’ın büstiyer ve pantolonu Mybestfriends marka yeni sezondan.Ayça Ayşin Turan'ın giydiği büstiyer ve pantolonu

Özellikle ilk dizisi olan Dinle Sevgili ile tanınan Ayça Ayşin Turan, güzelliğiyle de dikkatleri üzerine çekmektedir. Oyuncumuz modayı yakından takip etmektedir. Ayça Ayşin Turan son dönemin yıldızı parlayan isimler arasında yer almaktadır. Güzel oyuncumuzun giydiği kıyafet ve elbiselerde merak ediliyor. Bizlerde güzelliğiyle dikkat çeken oyuncumuz Ayça Ayşin Turan’ın giydiği tüm kıyafetleri ve elbiseleri markayla fiyat bilgisi vererek sayfamızdan paylaşacağız.
ayça ayşin turan kıyafetleri Ayça Ayşin Turan ip askılı Body markası Stradivarius fiyatı 329.95₺
Şort etek markası Stradivarius Fiyatı 549.95 ₺
Ayça Ayşin Turan Kolye Markası Mon Reve Fiyatı 595 ₺

Ayça Ayşin Turan Çanta ve Takıları

Oyuncumuz daha önce Hakan Muhafız, Arıza, Zemheri, Sevimli Tehlikeli, Karagül, Altınsoylar gibi projelerde yer almıştır. Ayça Ayşin Turan, yeteneğinin yanı sıra güzelliğiyle de dikkatleri üzerine çekmektedir. Oyuncumuz oldukça şık takı ve çantalar kullanmaktadır. Kombinlerini özellikle küpe, bileklik, kolye, yüzük gibi şık takılarla tamamlamaktadır. Bizler ilerleyen günlerde oyuncumuzun kullandığı çantaları, küpe, bileklik, bilezik, kolye, yüzük ki bütün takılarını sizlerle paylaşacağız.

ayça ayşin turan kombin detayları gözlükAyça Ayşin Turan’ın beline indirip bağladığı pantolon görünümlü aslında Tulum Markası BSL Fiyatı:  299.99 ₺(Ürünlerin fiyatları değişkenlik gösterebilir.)
Ayça Ayşin Turan’ın rol aldığı dizi de tercih ettiği Crop top Markası H&M FİYATI: 99.99 ₺
Oyuncunun Kolyesi Markası Mon Reve Fiyatı 1.695 ₺
Ayça Ayşin’in tercih ettiği Güneş gözlüğü Markası Ray-Ban Fiyatı 660 TL

Ayça Ayşin Turan Makyaj Malzemeleri

Ülkemizin en beğenilen kadın oyuncularının başında gelen Ayça Ayşin Turan, bugüne kadar bir çok kategoride ödülde almıştır. Ayça Ayşin Turan, verdiği bir röportajda özellikle doğal makyaj yaptığını söylemiştir. Oyuncumuz bundan dolayı da ince yapılı ürünler tercih etmektedir. Ancak dizilerdeki rollerine göre de makyaj yapmaktadır. Fakat oyuncumuz günlük yaşamında nude tonlar tercih etmektedir. Bizler oyuncumuzun kullandığı makyaj malzemelerini sayfamıza ekleyeceğiz. ayça ayşin o ses Türkiyedeki kostümüOyuncu Ayça Ayşin Turan son olarak O Ses Türkiye Yılbaşı Özel programında yer almıştı. Tercih ettiği Beyaz yandan kuyruk detaylı elbisenin markası Maisona46 Fiyatı ise 5500₺.

Ada Masalı Dizisi Haziran’ın Kombinleri

Star Tv’de yayınlanan Ada Masalı dizisinin kadın başrol oyuncusu Ayça Ayşin Turan’dır. Ayça Ayşin Turan bu dizide Haziran karakterini canlandırmaktadır. Bu diziyle 2021 yılının en romantik komedi kadın oyuncu seçilmiştir. Haziran karakteri her bölümde birbirinden şık kombinler yapmaktadır. Ada Masalı izleyicileri Haziran’ın kombinlerinin detayını da merak ediyor. Bizler Ayça Ayşin Turan’ın canlandırdığı Haziran karakterinin giydiği tüm kıyafetleri ile kombinlerini marka bilgisi vererek sayfamızdan paylaşacağız.

Ayça Ayşin Turan kıyafetleri, dizi kombinleri ve takılarını sizlerle paylaştık. Sizlerle konu hakkında merak ettiğiniz şeyleri aşağıda yer alan yorum kısmından bizlere iletebilirsiniz.

Bir Yorum Yazın

Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.