Özgü Kaya Kıyafetleri Dizide Giydiği Elbise Markaları

26.04.2023
266

Özgü Kaya kıyafetleri, dizide giydiği elbise markalarını sizlerle paylaşacağız. Güzelliğiyle dikkatleri üzerine çeken Özgü Kaya modayı da yakından takip etmektedir. Oyuncumuz 5 Şubat 1996 yılında İstanbul’da dünyaya gelmiştir. Özellikle Kimse Bilmez dizisi ile tanınmıştır. Geniş hayran kitlesine sahip olan Özgü Kaya’nın sevenleri onun giydiği kıyafetler de merak ediyor. Bizlerde Özgü Kaya’nın giydiği tüm kıyafetleri ile elbiseleri marka bilgisi vererek sizlerle paylaşacağız. Özgü kaya elbisesi 2023 Eylülde bir düğünde kıyafet: museumoffineclothing

ÖZgü kaya elbisesi 2023 Eylülde bir düğünde

Özgü Kaya Kıyafetleri Üç Kız kardeş dizisi Türkan’ın mavi takımı sponsor marka:  Özgü Kaya Kıyafetleri Üç Kız kardeş Türkan'ın mavi takımı

Özgü Kaya Kıyafetleri ve Kombinleri

Özgü Kaya, ülkemizin en beğenilen kadın oyuncuları arasında yer almaktadır. Yeteneğinin yanı sıra güzelliğiyle de dikkatleri üzerine çekmektedir. Özgü Kaya, modayı da yakından takip etmektedir. Oyuncumuz oldukça tarz kıyafet ve elbiseler giymektedir. Bizlerde ilerleyen günlerde kusursuz fiziğiyle giydiği her şeyin yakıştığı biri olan oyuncumuz Özgü Kaya’nın giydiği etek, elbise, kaban, ceket, mont, kazak, tişört, hırka, ayakkabı gibi tüm kıyafetlerini sizlerle paylaşacağız. kız kardeş mavi kıyafeti elbisesi Türkan rolünü canlandıran Özgü Kaya son bölümde tercih ettiği mavi desenli elbisenin markası Mango.

Özgü Kaya Çanta ve Takıları

Modayı yakından takip eden Özgü Kaya, ekranların en sevilen yüzlerinden biridir. Son dönemin yıldızı parlayan isimleri arasında yer alan Özgü Kaya, kombinlerini özellikle şık takılarla tamamlamaktadır. Özgü Kaya’nın hayranları onun çanta ve takılarını da merak etti. Bizlerde bu nedenle oyuncumuzun çanta ve takılarını araştırdık. Güzel oyuncumuz Özgü Kaya’nın kullandığı çanta, küpe, bilezik, bileklik, kolye, yüzük gibi tüm aksesuarlarını sayfamızdan paylaşacağız. Simay Barlas dizi kıyafetleri, elbise ve takıları:

türkanın kolyesiSitemizde oyuncuların takılarına da yer vereceğiz. Özgü Kaya’nın Üç Kı Kardeş dizisinde taktığı minik yıldız detaylı inci kolyesi. Resimdeki kolyenin aynısını milagrosaksesuar sayfasından bulabilirsiniz.

özgü kaya kombinleriÖzgü Kaya’nın mavi üstü beyaz kareli gömleği göbek dekoltesi detaylı. Ürünün markası EKOL. Altına beyaz etekle kombinlemiş ve beyaz mini etek LOOKS GREAT.

Özgü Kaya Makyaj Malzemeleri

Popüler oyuncumuz Özgü Kaya, günlük yaşamında özellikle doğal makyaj yapmaktadır. Oyuncumuz bu sebeple de özellikle nude tonlarındaki ürünleri tercih etmektedir. Ancak Özgü Kaya, zaman zaman kapatıcılığı yüksek ürünler kullanmakta ve ağır makyaj yapmaktadır. Özellikle ince yapılı ürünler kullanan Özgü Kaya’nın kullandığı ruj, rimel, allık, fondöten, bb krem eyeliner, highlighter gibi tüm makyaj malzemelerinin marka ve fiyatlarını sayfamıza ekleyeceğiz. kız kardeş mavi kıyafeti elbisesi Üç Kız Kardeş dizisi yaz dönemlerinde Özgü Kaya’nın ip detaylı çiçekli elbisenin markası da ZARA. Fiyatı 500.00₺

Üç Kız Kardeş Türkan (Özgü Kaya) Elbiseleri

Üç Kız Kardeş dizisinin kadın başrol oyuncusu Özgü Kaya’dır. Özgü Kaya güzelliğiyle de beğeni toplamaktadır. Kusursuz fiziğiyle giydiği her şeyin yakıştığı biri olan oyuncumuzun canlandırdığı Türkan karakteri genellikle elbise gitmektedir. Üç Kız Kardeş izleyicileri Türkan’ın giydiği birbirinden şık elbiseleri de merak ediyor. Bizler özellikle elbiseler giyen Türkan’ın giydiği tüm kıyafetleri ile kombinlerinin fotoğraflarını, marka ve fiyat bilgilerini sayfamızdan paylaşacağız.

Özgü Kaya kıyafetleri, dizide giydiği elbise markalarını sizlerle paylaştık. Sizlerde Özgü Kaya’nın merak ettiğiniz kıyafetlerini aşağıda yer alan yorum kısmından bizlere iletebilirsiniz.

Bir Yorum Yazın

Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.