Dilek Taşı Dizisi Kombinleri Kıyafet ve Elbiseleri

09.06.2023
601

Dilek Taşı dizisi kombinleri, kıyafet ve elbiselerini sizlerle paylaşacağız. Kanal D ekranlarında izleyici karşısına çıkacak olan Dilek Taşı dizisinin senaryosunu Can Sinan kaleme almaktadır. Dilek Taşı dizisinin yönetmen koltuğuna Altan Dönmez oturmaktadır. Seyirciler dizinin oyuncularının kombinlerini de merak etti. Bizlerde, Dilek Taşı dizisinin oyuncularının giydiği kıyafetleri, elbiseleri ve kombinlerini sayfamızdan paylaşacağız.

Dilek Taşı Dizisi Kombinleri, Kıyafet ve Elbiseleri

Dilek Taşı Dizisi Kıyafetleri kombinleriYapımcılığını Pastel Film’in üstlendiği Dilek Taşı dizisi şüphesiz bu sezonun en iddialı dizileri arasındadır. Kanal D’de karşımıza çıkacak olan Dilek Taşı dizisinin oyuncularının kıyafetleri de merak edilmiştir. Bizlerde bu içeriğimizde oldukça başarılı isimlerin yer aldığı Dilek Taşı dizisinin oyuncularının giydiği tüm kıyafet ?ve elbiseleri marka – fiyat bilgisi vererek detaylı şekilde sayfamıza ekleyeceğiz.

Dilek Taşı Dizisi Figen Kutlu (Hazal Subaşı) Kıyafetleri

Popüler oyuncumuz Hazal Subaşı, en çok beğenilen kadın oyuncuların başında gelmektedir. Hazal Subaşı, kusursuz fiziğiyle giydiği her şeyi yakıştı biridir. Oyuncumuzun kıyafetleri de merak edilmektedir ve Hazal Subaşı kombinlerini oldukça şık aksesuarlarla tamamlamaktadır. Bizlerde güzel oyuncumuzun Dilek Taşı dizisinde giydiği tüm kıyafetlerini, kombinlerini sizlerle paylaşacağız.Hazal Kaya Dilek Taşı Dizisi Kıyafetleri

Dilek Taşı Dizisi Mustafa (Salih Bademci) Kıyafetleri

Dilek Taşı dizisinin erkek başrol oyuncusu Salih Bademci’dir. Oyuncumuz Salih Bademci, Dilek Taşı dizisinde Mustafa karakterine hayat verecektir. Bizler de bugüne kadar bir çok başarılı proje de karşımıza çıkan yakışıklı oyuncumuz Salih Bademci’nin günlük yaşamı ile Dilek Taşı dizisinde giydiği tüm kıyafetlerini marka ve fiyat bilgisi vererek detaylı şekilde sayfamızdan paylaşacağız.

Dilek Taşı Dizisi Sevda (Elif Doğan) Kıyafetleri

Elif Doğan, sektörde yeni olmasına rağmen güzelliğiyle de dikkatleri üzerine çekmektedir. Güzel oyuncumuz, modaya uygun kıyafetler tercih etmektedir. Tarz parçalar seçen Elif Doğan, Dilek Taşı dizisinin ana karakterlerinden olan Sevda’yı canlandıracaktır. Bizlerde Dilek Taşı dizisi başladığında Sevda karakterinin giydiği tüm kıyafetleri, yaptığı kombinleri ve takılarını sayfamıza ekleyeceğiz.Dilek Taşı Dizisi Kombinleri Kıyafet ve Elbiseleri

Dilek Taşı Dizisi Rüçhan Rona (Özge Özberk) Kıyafetleri

Daha önce oldukça başarılı projelerde yer alan oyuncumuz Özge Özberk, Dilek Taşı dizisi ile anlaşma sağlanmıştır. Güzel oyuncumuz Özge Özberk, Dilek Taşı’nda dizinin ana karakterlerinden olan Rüçhan Rona’ya hayat verecektir. Bizler de bu içeriğimizde Dilek Taşı dizisi yayın hayatına başladığı zaman Özge Özberk’in giydiği tüm kıyafetlerini ve kombinlerini sayfamızdan paylaşacağız.

Dilek Taşı dizisi kombinleri, kıyafet ve elbiselerini sizlerle paylaştık. Sizlerde Dilek Taşı dizisinin oyuncularının merak ettiğiniz kıyafetlerini yorum kısmından bizlere iletebilirsiniz.

Bir Yorum Yazın

Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.