Yaz Şarkısı Dizi Kıyafetleri Oyuncu Kombinleri

09.06.2023
161

Yaz Şarkısı dizi kıyafetleri, oyuncu kombinleri ve elbiselerini sizlerle paylaşacağız. Yönetmen koltuğunda Doğa Can Anafarta’nın oturduğu Yaz Şarkısı dizisinin yapımcılığını Pastel Film üstlenmiştir. Yaz Şarkısı dizisinin çekimleri geçtiğimiz günlerde Rize’de başlamıştır. Seyirciler, Yaz Şarkısı dizisinin oyuncularının giydiği kıyafetleri de merak etti. Bu konumuzda Yaz Şarkısı dizisinin oyuncularının giydiği tüm kıyafetlerini ve kombinleri markalarıyla birlikte sizlerle paylaşacağız.

Yaz Şarkısı Dizi Kıyafetleri Oyuncu Kombinleri

Yaz Şarkısı dizi kıyafetleri kombin detayları: Zara

Yaz Şarkısı dizi kıyafetleri kombin detayları

Yaz Şarkısı Dizisi Kıyafetleri ElbiseleriFox TV ekranlarında izleyici karşısına çıkmaya hazırlanan Yaz Şarkısı dizisinin başrollerini Nilsu Berfin Aktaş, Mustafa Mert Koç ve Efekan Can paylaşmaktadır. Dizide okumak için İstanbul’a gelen Yaz’ın yaşadığı olaylar eğlenceli bir şekilde anlatılacaktır. Bizler bu konumuz da Yaz Şarkısı dizisinin tüm oyuncularının giydiği kıyafetleri ve kombinlerini detaylı şekilde sizlerle paylaşacağız.

Yaz Şarkısı Dizisi Yaz (Nilsu Berfin Aktaş) Kıyafetleri

Son dönemin yıldızı parlayan isimler arasında yer alan Nilsu Berfin Aktaş, trendleri yakından takip etmektedir. Genç oyuncumuz kusursuz fiziğiyle giydiği her şeyi yakıştı biridir. Nilsu Berfin Aktaş tarzıyla da dikkatleri üzerine çekmektedir. Bizlerde Yaz Şarkısı dizisinin başrol oyuncusu Nilsu Berfin Aktaş’ın dizide tercih ettiği kıyafetlerini sizlerle paylaşacağız.Yaz Şarkısı Dizi Kıyafetleri Kombinleri

Yaz Şarkısı Dizisi Aslı (Zehra Yılmaz) Kıyafetleri

Yaz Şarkısı dizisinin ana karakterinden olan Aslı karakterini oyuncumuz Zehra Yılmaz canlandıracaktır. Oyuncumuz yeteneğinin yanı sıra güzelliğiyle de dikkat çeken isimler arasındadır. Güzel oyuncumuz son modaya uygun kıyafetler giymektedir. Bizler de oyuncumuzun Yaz Şarkısı dizisinde giydiği tüm kıyafetlerini ve kullandığı takılarını sayfamızdan paylaşacağız.

Yaz Şarkısı Dizisi Murat (Efekan Can) Kıyafetleri

Sektörün yeni yüzlerinden olan Efekan Can, özellikle genç kızlar tarafından sıkça takip edilmektedir. Genç oyuncumuz Efekan Can, yakışıklılığıyla dikkatleri üzerine çekmektedir. Bizlerde Yaz Şarkısı dizisinin erkek başrol oyuncusu Efekan Can’ın Yaz Şarkısı dizisinde tercih ettiği tüm kıyafetlerini marka ve fiyat belirterek fotoğraflarıyla birlikte sayfamızı ekleyeceğiz.

Yaz Şarkısı Dizisi Kemal (Mustafa Mert Koç) Kıyafetleri

Yaz Şarkısı dizisinin diğer erkek başrol oyuncusu ise Mustafa Mert Koç olmuştur. Popüler oyuncumuz Mustafa Mert Koç, yakışıklılığıyla da büyük beğeni toplamaktadır. Bu konumuzda yakışıklı oyuncumuz Mustafa Mert Koç’un günlük yaşamında ve özellikle Yaz Şarkısı dizisinde giydiği tüm kıyafetlerinin fotoğraflarını, marka ve fiyat bilgilerini sizlerle paylaşacağız.

Yaz Şarkısı dizi kıyafetleri, oyuncu kombinleri ve elbiselerini sizlerle paylaştık. Sizlerde konu hakkında merak ettiğiniz şeyleri yorum kısmından bizlere iletebilirsiniz.

Bir Yorum Yazın

Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.