Kısmet Dizisi Kıyafetleri Oyuncu Kombinleri (Fox TV)

30.05.2023
228

Kısmet dizisi kıyafetleri, oyuncu kombinlerini sizlerle paylaşacağız. Yapımını NTC Medya’nın üstlendiği Kısmet dizisi Fox Tv’de izleyici karşısına çıkacaktır. Yönetmen koltuğunda Semih Bağcı’nın oturduğu Kısmet dizisinin oyuncularının giydiği kıyafet ve kombinler de merak ediliyor. Bizler de bu içeriğimizde yapımcılığını Fatih Aksoy ile Mehmet Yiğit Alp’in üstlendiği Kısmet dizisinin oyuncularının giydiği tüm kıyafetleri, kombinleri ve aksesuarlarını markalarıyla birlikte sayfamızdan paylaşacağız.

kısmet dizisi özge özacar cem gelinoğlu kıyafetleri kostümleri

Kısmet Dizisi Kıyafetleri ve Kombinleri

Bu yaz Fox Tv’de yayınlanacak olan Kısmet dizisinin başrollerini Cem Gelinoğlu ve Özge Özacar paylaşmaktadır. NTC Medya imzalı Kısmet dizisinde özellikle başrol oyuncular olmak üzere, dizide tercih edilen kıyafetler merak edilmiştir. Bizlerde bu nedenle araştırdık. Bundan dolayı da özellikle Kısmet dizisinin başrol oyuncuları olmak üzere, dizinin tüm oyuncularının kıyafetlerini ve kombinlerini sizlerle paylaşacağız.

Kısmet Dizisi Melike (Özge Özacar) Kıyafetleri

Dizinin başrolünde yer alan Özge Özacar, güzelliğiyle de dikkatleri üzerine çekmektedir. Modayı yakından takip eden oyuncumuz Özge Özacar, tarzıyla da beğeni toplamaktadır. Oyuncumuz özellikle şık aksesuarlarla kombinini tamamlamaktadır. Bizlerde Özge Özacar’ın Kısmet dizisinde giydiği tüm kıyafetlerini ve aksesuarlarını sayfamızdan paylaşacağız. Özge Özacar Kısmet dizisindeki kıyafetleri

Kısmet Dizisi Doğan (Cem Gelinoğlu) Kıyafetleri

Kısmet dizisinin erkek başrol oyuncusu Cem Gelinoğlu olmuştur. Sektörün yeni yüzlerinden olan oyuncumuz Cem Gelinoğlu, tarzıyla dikkatleri üzerine çekmektedir. Bizlerde bu sebeple yakışıklı oyuncumuz Cem Gelinoğlu’nun Kısmet dizisinde giydiği tüm kıyafetlerini, kombinlerini marka ve fiyat bilgisi vererek detaylı şekilde sayfamıza ekleyeceğiz. ece yaşar kısmet dizisi kostümleri

Kısmet Dizisi Ece Yaşar Kıyafetleri

Son dönemin popüler oyuncuları arasında yer alan Ece Yaşar, güzelliğiyle de dikkatleri üzerine çekmektedir. Ancak güzel oyuncumuz Ece Yaşar’ın Kısmet dizisinde hangi karakteri canlandıracağı belli değildir. Bizler ilerleyen günlerde kusursuz fiziğiyle giydiği her şeyin yakıştığı biri olan oyuncumuz Ece Yaşar’ın Kısmet dizisindeki kıyafetlerini sizlerle paylaşacağız.

selin hasar kısmet dizisi kıyafetleri

Kısmet Dizisi Selin Hasar Kıyafetleri

Sektörün yeni yüzlerinden olan oyuncumuz Selin Hasar, Kısmet dizisi ile anlaşma sağlanmıştır. Fakat güzelliğiyle dikkatleri üzerine çeken Selin Hasar’ın Kısmet dizisinde canlandıracağı karakter belli değildir. Genç oyuncumuz trendleri yakından takip etmektedir. Bizler Selin Hasar’ın Kısmet dizisinde giydiği tüm elbiseleri ile takılarını sayfamızdan paylaşacağız.

Kısmet dizisi kıyafetleri, oyuncu kombinlerini sizlerle paylaştık. Sizlerde Kısmet dizisinin oyuncularının merak ettiğiniz kıyafetlerini yorum kısmından bizlere iletebilirsiniz.

Bir Yorum Yazın

Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.