Kara Ağaç Dizi Kıyafetleri, Elbise ve Takıların Markası

29.12.2023
42

Kara Ağaç dizi kıyafetleri, elbise ve takıların markasını sizlerle paylaşacağız. TRT 1’de yayınlanacak olan Kara Ağaç dizisi Motto Yapım imzalıdır. Kara Ağaç dizisi Kayseri ve Kapadokya’da çekilecektir. Bu haberimizde Ufuk Hakan Eren yönetmenliğinde çekilecek olan Kara Ağaç dizisinin tüm oyuncularının giydiği kıyafetleri, elbiseleri, kombileri ve takıları sayfamıza ekleyeceğiz.

Kara Ağaç Dizi Kıyafetleri, Elbise ve Takıları

Yönetmenliğini Ufuk Hakan Eren’in üstlendiği Kara Ağaç dizisinin çalışmaları devam etmektedir. Olukça başarılı isimlerin rol alacağı Kara Ağaç’ın oyuncu kıyafetleri de merak edilmektedir. Bizlerde Kara Ağaç dizisinin oyuncularının giydiği bütün kıyafetleri, elbiseleri, kullandıkları çanta ve takıların modellerini, markalarını sizlerle paylaşacağız.

Kara Ağaç Dizisi Sultan (Meltem Akçöl) Kıyafetleri

Meltem Akçöl KıyafetleriSon dönemin yıldızı parlayan isimlerinin başında gelen Meltem Akçöl, yeteneği ve güzelliği sayesinde sektörde kısa sürede yükselmiştir. Güzel oyuncumuz tarzıyla da dikkat çekmektedir. Önümüzde ki günlerde Kara Ağaç dizisinin başrolünde yer alan Meltem Akçöl’ün giydiği kıyafet ve elbiseleri markalarıyla beraber sayfamızdan paylaşacağız.

Kara Ağaç Dizisi Gülnaz (Merih Öztürk) Kıyafetleri

Kara Ağaç dizisinin önemli karakterlerinden olan Gülnaz’ı 2018 yılının Miss Turkey 3. Sü Merih Öztürk canlandıracaktır. Kusursuz fiziğiyle de dikkat çeken Merih Öztürk, geçtiğimiz yıllarda modellikte yapmıştır. Kara Ağaç dizisi başladığı zaman Merih Öztürk’ün giydiğin kıyafetleri, elbiseleri ve kullandığı takıları markalarıyla beraber sizlerle paylaşacağız.Kara Ağaç Dizisi Gülnaz (Merih Öztürk) Kıyafetleri

Kara Ağaç Dizisi Asiye (Özlem Conker) Kıyafetleri

Kara Ağaç dizisi Asiye karakterine oyuncumuz Özlem Conker hayat verecektir. Özlem Conker, daha önce bir çok başarılı projede karşımıza çıkmıştır. Bizler ilerleyen günlerde Özlem Conker’in Kara Ağaç dizisinde tercih ettiği bütün kıyafetlerini, kombinlerini, kullandığı çantalarını, takılarını marka ve fiyat bilgisi vererek sayfamıza ekleyeceğiz.Kara Ağaç Dizisi Asiye (Özlem Conker) Kıyafetleri

Kara Ağaç Dizisi Celil Ağa (Olgun Şimşek) Kıyafetleri

Başarılı oyuncumuz Olgun Şimşek, Kara Ağaç dizisinin başrolünde yer almaktadır. Olgun Şimşek, yakışıklılığıyla da dikkat çekmektedir. Bizlerde Kara Ağaç dizisi başladığı zaman yakışıklı oyuncumuz Olgun Şimşek’in sizde giydiği tüm kıyafetlerinin fotoğraflarını, marka ve fiyat bilgilerini sayfamızdan paylaşıyor olacağız.

Kara Ağaç dizi kıyafetleri, elbise ve takıların markasını sizlerle paylaştık. Sizlerde Kara Ağaç oyuncularının merak ettiğiniz kıyafetlerini ve konumuz hakkındaki görüşlerinizi yorum kısmından bizlerle paylaşabilirsiniz.

Bir Yorum Yazın

Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.