Kızıl Goncalar Oyuncu Kıyafetleri ve Kombin Markaları

27.12.2023
1.188

Kızıl Goncalar oyuncu kıyafetleri ve kombin markalarını sizlerle paylaşacağız. Yapımcılığını Gold Film’in üstlendiği Kızıl Goncalar dizisinin başrolünde Özcan Deniz ve Özgü Namal yer almaktadır. Yönetmen koltuğunda Ömür Atalay’ın oturduğu Kızıl Goncalar dizisinin oyuncu kombinleri de merak edilmektedir. Merak eden izleyiciler için Kızıl Goncalar dizisinin oyuncularının giydiği bütün kıyafetleri marka ve fiyatlarıyla beraber konumuza ekleyeceğiz. Kızıl Goncalar Dizisi Tesettür Modelleri Markaları

Kızıl Goncalar Oyuncu Kıyafetleri ve Kombin Markaları

22 Nisan Kızıl Goncalar dizi kombinleri 15.bölüm kıyafetleri

22 Nisan Kızıl Goncalar dizi kombinleri kıyafetleri

Kızıl Goncalar Dizisi Tesettür Modelleri MarkalarıFox TV’de yayınlanan Kızıl Goncalar dizisi sosyal medyada da büyük ilgi görmüştür. Kızıl Goncalar dizisi Pazartesi günleri ekrana gelmektedir. Bizler dram türünde olan Kızıl Goncalar dizisinin oyuncuların tercih ettiği bütün kıyafetlerinin, elbiselerinin ve kombinlerinin modellerini ve marka bilgilerini sizlerle paylaşacağız.

Kızıl Goncalar Meryem (Özgü Namal) Kıyafetleri

Bugüne kadar bir çok başara projede karşımıza çıkan Özgü Namal, Kızıl Goncalar dizisinin başrolünde yer almaktadır. Meryem karakterini canlandıran oyuncumuz Özgü Namal, uzun yıllardır ekranlardan uzaktı. Bizler uzun yıllar sonra Kızıl Goncalar dizisiyle karşımıza çıkan başarılı oyuncumuz Özgü Namal’ın kıyafetlerini ve kombinlerini konumuza ekleyeceğiz.

Kızıl Goncalar Hande (Duygu Sarışın) Kıyafetleri

Duygu Sarışın, yeteneğinin yanı sıra güzelliğiyle de yapımcıların ve izleyicinin dikkatini çekmektedir. Duygu Sarışın, Kızıl Goncalar dizisinde Hande karakterine hayat vermektedir. Bizler oldukça tarz parçalar seçen güzel oyuncumuz Duygu Sarışın’ın dizide giydiği tüm kıyafetlerini ve aksesuarlarını markaları ile beraber sizlerle paylaşacağız.

Kızıl Goncalar Beste Özdemir Alkanlı (Hazal Türhasan) Kıyafetleri

Güzel oyuncumuz Hazal Türhasan, güzelliğiyle de büyük beğeni toplamaktadır. Sevilen oyuncumuz Hazal Türhasan modaya uygun kıyafetler tercih etmektedir. Kızıl Goncalar dizisinde Beste Özdemir Alkanlı karakterini canlandıran oyuncumuz Hazal Türhasan’ın tüm kıyafet ve elbiselerini sayfamıza ekleyeceğiz.

Kızıl Goncalar Levent (Özcan Deniz) Kıyafetleri

Kızıl Goncalar dizisinin erkek başrol oyuncusu Özcan Deniz’dir. Başarılı oyuncumuz Özcan Deniz, uzun yıllardan sonra Kızıl Goncalar dizisiyle ekranlara dönecektir. Bizlerde poüler oyuncumuz Özcan Deniz’in Kızıl Goncalar dizisinde giydiği bütün kıyafetlerinin, kombinlerinin fotoğraflarını, marka, fiyat bilgilerini sayfamızdan paylaşacağız.

Kızıl Goncalar oyuncu kıyafetleri, kombin markalarını sizlerle paylaştık ve paylaşmaya devam edeceğiz. Sizlerde Kızıl Goncalar oyuncularının merak ettiğiniz kıyafetlerini yorum kısmından bizlerle paylaşabilirsiniz.

Bir Yorum Yazın

Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.