Melisa Aslı Pamuk Dizi Kıyafetleri Kombinleri

04.04.2023
88

Güzel oyuncu Melisa Aslı Pamuk rol aldığı dizilerde birbirinden güzel kıyafetler kombinler tercih ediyor. Oyuncunun giydiği her kıyafette sevenleri tarafından merak ediliyor. Bizler de Melisa Aslı Pamuk’un kıyafetlerini resimlerini bu konumuzda sizlerle paylaşıyoruz. Kıyafetlerin resimlerini, marka bilgilerini ve fiyatlarını konumuza ekleyeceğiz. Ego dizisi Melisa Aslı Pamuk kıyafeti kombini

Ego dizisi Melisa Aslı Pamuk kıyafeti kombini

Melisa Aslı Pamuk Kombinleri dizi film kıyafetleri Melisa Aslı Pamuk Kombinleri dizi film kıyafetleri

Melisa Aslı Pamuk Dizi Kıyafetleri

1991 Hollanda doğumlu olan oyuncu Melisa Aslı Pamuk dizi oyuncusu ve modeldir. 2011 Miss Turkey yarışmasında 1. oldu. Karanlık Şehir Hikayeleri, Garip Bülbül Neşet Ertaş, Kadınlara Mahsus filmlerinde oynadı. Melisa Aslı Pamuk son yıllarda Kara Sevda, Çarpışma, Yeni Hayat, Kırmızı Oda dizilerinde rol aldı. Son olarak EGO dizisinde oynuyor. İnternet dizisi Hayaller ve Hayatlar dizisinde de oynadı. Melisa Aslı Pamuk Kıyafetleri Ego dizisi kombinleri Melisa Aslı Pamuk Kıyafetleri Ego dizisi kombinleri

Güzel oyuncu Melisa Aslı Pamuk’un bu dizi filmlerde giydiği kıyafetlerin resim marka fiyat bilgileri sizlerle. Son haftalarda giydiği kıyafetlerin resimleri, kullandığı aksesuarlar çantası, ayakkabısı, takıları hepsi konumuzda olacak.

ego dizisi kıyafet Melisa Aslı Pamuk şimdilerde EGO dizisinde rol alıyor. EGO dizisinde rol alan  başrol oyuncusu Melisa Aslı Pamuk’un giydiği siyah kombini paylaşalım.
Siyah Deri Ceket Marka: DERİMOD Fiyatı:5.299₺
Siyah BODY: Zara FİYATI: 359.95₺
Siyah Etek: Zara 529.95₺
Botu marka: İLVİ Fiyat: 3.299 ₺
Küpeleri: GOOD THİNGS Fiyatı: 2.250₺
melisa aslı pamuk ego dizisi elbisesi
Melisa Aslı Pamuk’un siyah elbisesi: İPEKYOL fiyatı: 2:599₺
Kolyesi: GOOD THİNGS fiyatı: 2.200₺
melisa aslı pamuk kıyafet resim
Elbisesi: ALFABETA Fiyatı:3.995₺
Ayakkabısı: Stradivarius Fiyatı: 799.95₺

Oyuncu Melisa Aslı Pamuk’un kıyafet marka fiyatları konumuzda paylaştık. Sizlerde merak ettiğiniz kıyafetlerin marka resimlerini yorum kısmına yazabilirsiniz. Araştırıp Melisa Aslı Pamuk’un kıyafet aksesuar, çanta, ayakkabı bilgilerini konumuza ekleyeceğiz.

Bir Yorum Yazın

Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.