Yalı Çapkını Seyran’ın Kıyafetleri, Elbise ve Çantaları

03.04.2023
2.764

Yalı Çapkını Seyran’ın kıyafetleri, elbiseleri ve kullandığı aksesuarlarını markalarıyla birlikte sizlerle paylaşacağız. Yapımcılığını OGM Pictures’in üstlendiği Yalı Çapkını dizisinin yönetmen koltuğuna Burcu Alptekin oturmaktadır. İzleyiciler Yalı Çapkını dizisinin başrol oyuncusu Afra Saraçoğlu’nun dizide giydiği kıyafetleri de merak etti. Bizlerde Yalı Çapkını Seyran’ın giydiği kıyafetleri, kullandığı çanta ve aksesuarları marka-fiyat bilgisi vererek sizlerle paylaşacağız. Afra Saraçoğlu 2024 Kıyafetleri Elidor marka tanıtım kıyafeti:

Afra Saraçoğlu 2024 Kıyafetleri

29 Eylül Yalı çapkını 39. bölüm Seyran kıyafetleri kombinleri 29 Eylül Yalı çapkını 39. bölüm Seyran kıyafetleri

22 Eylül Yalı çapkını 38. bölüm Seyran kıyafetleri kombinleri 22 Eylül Yalı çapkını 38. bölüm kıyafetleri kombinleri

Afra Saraçoğlu Defacto Reklam Kıyafeti giydiği elbise: Afra Saraçoğlu Defacto Reklam Kıyafeti

16 Mayıs Yalı Çapkını Seyran’ın giydiği Kıyafetleri Seyran'ın son bölüm elbisesi Nihan Peker

Afra Saraçoğlu dizi kıyafetleri Yalı Çapkını kombinleri Afra Saraçoğlu dizi kıyafetleri Yalı Çapkını kombinleri

Yalı Çapkını Seyran’ın Kıyafetleri

Afra Saraçoğlu Yalı Çapkını dizisi 32. bölüm Seyran’ın giydiği gelinlik zuleyhakuru. Afra Saraçoğlu Yalı Çapkını dizisi Seyran'ın giydiği gelinlik

Afra Saraçoğlu Yalı Çapkını Seyran’ın giydiği kombinler Mayıs 2023 : Yalı Çapkını Seyran'ın giydiği kombinler

Yalı Çapkını dizisi 30. bölüm kıyafetleri Seyran’ın giydiği elbise Fever marka. Seyran’ın sponsor markaları için yorum yazabilirsiniz.Yalı Çapkını dizisi 30. bölüm kıyafetleri Seyran'ın giydiği elbise

Yalı Çapkını dizisi Seyran’ın giydiği kıyafetleri kombinler son bölümden ayakkabı ve sponsor bilgileri: Yalı Çapkını dizisi Seyran'ın giydiği kıyafetleri kombinler

Yalı Çapkını dizisi Seyran'ın KombinleriStar TV ekranlarında izleyici karşısına çıkan Yalı Çapkını dizisinin kadın başrol oyuncusu Afra Saraçoğlu güzelliğiyle de büyük beğeni toplamaktadır. Afra Saraçoğlu’nun canlandırdığı Seyran karakteri her bölüm birbirinden farklı ve güzel kıyafetler giymektedir. Bizlerde, Seyran’ın giydiği tüm kıyafetlerini markalarıyla birlikte sayfamıza eklemeye devam edeceğiz.

Yalı Çapkını Seyran’ın Elbiseleri ve Kombinleri

Yalı Çapkını SEYRAN Kıyafetleri son bölümSeyran karakterine güzel oyuncumuz Afra Saraçoğlu hayat vermektedir. Son dönemin popüler oyuncuları arasında yer alan Afra Saraçoğlu’nun canlandırdığı Seyran karakteri oldukça şık parçalar seçmektedir. İzleyiciler özellikle Seyran’ın giydiği elbiseleri ve yaptığı kombinleri de merak ediyor. Bizlerde Seyran’ın her bölümde giydiği elbiseleri markalara ve fiyatlarıyla beraber sayfamızdan paylaşacağız.

Seyran’ın Çanta ve Aksesuarları (Küpesi, Kolyesi)

Yalı Çapkını Afra Saraçoğlu SEYRAN KıyafetleriGüzelliğiyle büyük beğeni toplayan oyuncumuz Afra Saraçoğlu’nun Yalı Çapkını dizisinde canlandırdığı Seyran karakteri her hafta birbirinden şık aksesuarlar takmaktadır. Yalı Çapkını’nın sevenleri Seyran’ın kullandığı çanta, ayakkabı, küpe, kolye gibi kullandığı takıları da merak etmektedir. Bizler Seyran’ın çantası, ayakkabısı ve takılarının (küpe, kolye, bileklik) fotoğrafları ile markalarını sizlerle paylaşacağız.

Seyran’ın Kullandığı Makyaj Malzemeleri

Afra Saraçoğlu Kıyafetleri Takıları çanta markasıSeyran karakteri, doğal makyaj yapmaktadır. Bundan dolayı da daha soft ve ince yapılı ürünler tercih etmektedir. İzleyiciler Seyran’ın kullandığı, fondöten, ruj, allık, rimel gibi makyaj malzemelerinin markanı da merak etti. Bizlerde Seyran karakterinin kullandığı fondötenin, maskaranın, aydınlatıcının, rujun ve diğer tüm kullandığı makyaj malzemelerinin fotoğraflarını ve fiyatlarını sizlerle paylaşacağız.

Yalı Çapkını Seyran’ın kıyafetleri ile aksesuarları sizlerle paylaştık ve paylaşmaya devam edeceğiz. Sizlerde konu hakkında merak ettiğiniz şeyleri yorum kısmından bizlere iletebilirsiniz.

Bir Yorum Yazın

Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.