Özge Gürel’in Giydiği Kıyafetler Takılar (Dizi Kombinleri)

05.01.2024
85

Bu konumuzda Özge Gürel’in dizi, film, reklam filmlerinde giydiği kıyafetleri kullandığı aksesuarları, takıları ayakkabı ve çantaları paylaşmak istedik. Sevilen oyuncu Özge Gürel’in giydiği kıyafetlerin markası, resimleri de sevenleri tarafından merak ediliyor. Bizler de bu konumuzda kıyafetlerin resimlerini, fiyatlarını, markalarını paylaşarak sizlere yardımcı olacağız.

Özge Gürel Dizi Kıyafetleri Kombinleri

Özgecan Gürel’in giydiği kıyafetleri elbise kombinleri 2024 yeni:

Özgecan Gürel'in giydiği kıyafetleri elbise kombinleri

1987 İstanbul doğumlu olan Özge Gürel aldığı oyunculuk konusundaki eğitimlerin ardından dizi sektöründe kendisini göstermiştir. Güzel ve başarılı oyuncu rol aldığı her dizide daha çok tanınmıştır. İlk olarak Kızım Nerede. Ve İnsan Aldandı, Huzur Sokağı, Muhteşem Yüzyıl, Medcezir dizilerinde rol aldı. Sonrasında Kiraz Mevsimi dizisinde başrol oynadı ve buradaki rol arkadaşı Serkan Çayoğlu ile evlendi. Özge Gürel son yıllarda Can Yaman ile oynadığı Bay Yanlış dizisi ile ününe ün kattı.

Televizyonda son olarak Sipahi dizisinde oynadı. İnternet dizilerinde de yer alan oyuncunun oynadığı son internet dizisi Hayaller ve Hayatlar oldu. Çekimleri tamamlanan Savrulan Zaman isimli sinema filmi de yakında vizyona girecektir. Birbirinden başarılı işlere imza atan Özge Gürel’in yukarıda paylaştığımız dizi filmlerde giymiş olduğu kıyafetleri, taktığı takıları, kullandığı aksesuarları çanta ve ayakkabılarını resim ve fiyat bilgileri ile bu konumuzda paylaşacağız.

Oyuncu Özge Gürel’in yaz aylarında tercih ettiği yeşil dekolteli elbisenin resmi sizlerle:

özge gürel yeşil dekolteli elbise Özge Gürel’in tercih ettiği yeşil elbisenin markası: @zeyneptosunofficial

özge gürel dizisi sarı tulum markası resimleriÖzge Gürel’in eşi Serkan Çayoğlu ile birlikte katıldığı davette giydiği altın rengi tulum gerçekten fiziğine tam oturmuş ve çok yakışmış. Bu tasarım Züleyha Kuru’ya ait. Küpeleri de @the_ninon tasarımı. Züleyha Kuru tüm ünlüleri giydiren çok ünlü bir tasarımcı. Ancak kıyafetlerin satış fiyatını özellikle internette paylaştırmıyor.

özge gürel kombinleri Özge Gürel’in son yer aldığı dizilerden olan Hayaller ve Hayatlar dizisinde giydiği pembeli kombin. Ceket markası: Perspective. Kaban markası: Perspective- Hırkasının ve gömleğinin markası: Zara
özge gürel deri ceketiÖzge Gürel siyahlara bürünmüş kombini ile karşımızda. Kemerinde özel logosu basılı. Siyah boydan deri elbise Özge Gürel’e çok yakışmış.

 

Bir Yorum Yazın

Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.