Rüzgarlı Tepe Dizisi Oyuncu Kıyafetleri, Elbise Markaları

06.01.2024
1.028

Rüzgarlı Tepe dizisi oyuncu kıyafetleri ve elbise markalarını sizlerle paylaşacağız. Kanal 7’nin yeni günlük dizisi Rüzgarlı Tepe dizisinin başrollerine Gökberk Yıldırım ve Cemre Arda yer almaktadır. Yapımcılığını Rains Pictures ve Unik Film’in üstlendiği Rüzgarlı Tepe dizisinin oyuncularının kıyafetleri de merak ediliyor. Bizlerde Rüzgarlı Tepe oyuncularının tercih ettiği kıyafetleri ve elbiseleri markalarıyla beraber konumuza ekleyeceğiz. Rüzgarlı Tepe dizisi Zeynep (Cemre Arda) Kıyafetleri giydiği Trençkot

Rüzgarlı Tepe Zeynep (Cemre Arda) Kıyafetleri giydiği Trençkot

Rüzgarlı Tepe Dizisi Oyuncu Kıyafetleri

Rüzgarlı Tepe Dizisi Oyuncu KıyafetleriYönetmen koltuğunda Ömer Baykul ve Bülent Doğan’ın oturduğu Rüzgarlı Tepe dizisi hafta içi her gün Kanal 7 ekranlarında izleyici karşısına çıkmaktadır. Bizler bu konumuzda Rüzgarlı Tepe dizisinin bütün oyuncularının tercih ettiği kıyafetlerin, kombinlerin, elbiselerin modellerini, marka ve fiyat bilgilerini sizlerle paylaşacağız.

Rüzgarlı Tepe Zeynep (Cemre Arda) Kıyafetleri

Rüzgarlı Tepe dizisinin başrol oyuncusu Cemre Arda, daha önce herhangi bir projede yer almamıştır. Oyuncumuz güzelliği sayesinde yapımcıların dikkatini çekmeyi başardığı için ilk projesinde başrolü oynamaktadır. Bizlerde kusursuz fiziğiyle giydiği her şeyin yakıştığı isimlerden olan güzel oyuncumuz Cemre Arda’nın giydiği kıyafetleri ile elbiseleri sayfamıza ekleyeceğiz.

Rüzgarlı Tepe Halil (Gökberk Yıldırım) Kıyafetleri

Rüzgarlı Tepe dizisinin erkek başrol oyuncusu ise Gökberk Yıldırım olmuştur. Gökberk Yıldırım, Rüzgarlı Tepe dizisinde Halil rolüne hayat vermektedir. Gökberk Yıldırım, yakışıklığıyla dikkat çekmektedir. Önümüzdeki günlerde yakışıklı oyuncumuz Gökberk Yıldırım’ın Rüzgarlı Tepe dizisinde tercih ettiği için kıyafetlerini marka ve fiyatlarıyla beraber sayfamızdan paylaşacağız.

Rüzgarlı Tepe Asu (Ezgi Dalgıç) Kıyafetleri

Kadrosunda genellikle yeni jenerasyonun yer aldığı Rüzgarlı Tepe dizisinin önemli karakterlerinden biri de Asu’dur. Asu rolünü Ezgi Dalkılıç canlandırmaktadır. 22 yaşında ki genç oyuncumuz sektöre yeni olmasına rağmen dikkat çekmiştir. Güzel oyuncumuz modayı yakından takip etmektedir. Bizlerde güzel oyuncumuz Ezgi Dalkılıç’ın kıyafetlerini sizlerle paylaşacağız.

Rüzgarlı Tepe Merve (İlayda Sumak) Kıyafetleri

Daha önce herhangi bir dizi ya da film projesinde rol almayan İlayda Sumak, Rüzgarlı Tepe dizisinde Merve karakterini canlandırmaktadır. Yeteneği ve güzelliği sayesinde dikkat çeken oyuncumuz tarzıyla da beğeni toplamaktadır. İlayda Sumak’ın Rüzgarlı Tepe dizisinde ki kıyafetlerinin, aksesuarlarının modellerini, marka ve fiyat bilgilerini sayfamızdan paylaşacağız.

Rüzgarlı Tepe dizisi oyuncu kıyafetleri ve elbise markalarını sizlerle paylaştık. Sizlerde Rüzgarlı Tepe oyuncularının merak ettiğiniz kıyafetlerini, konumuz hakkındaki bütün düşünce ve görüşlerinizi aşağıda bulunan yorum kısmından bizlerle paylaşabilirsiniz.

Bir Yorum Yazın

Ziyaretçi Yorumları - 1 Yorum
  1. Anonim dedi ki:

    Rüzgarlı tepe zeynep aslanlı (cemre arda) kombinleri gelmelii