Kül Masalı Dizisi Elbiseleri, Kıyafetleri Sponsorlar

06.01.2024
187

Kül Masalı elbiseleri ve kıyafetleri sizlerle paylaşacağız. Yapımcılığını Vernant Dp’nin üstlendiği Aşka Tutsak dizisi TRT 1 ekranlarında izleyici karşısına çıkacaktır. Senaryosunu Nehir Aytamay’ın kaleme aldığı Aşka Tutsak dizisinin oyuncularının giydiği kıyafetler de merak ediliyor. Bizlerde Aşka Tutsak dizisinin oyuncularının tüm kıyafetleri ile elbiselerini sizlerle paylaşacağız. Kül Masalı dizisi 7.bölüm kıyafetleri Sevda Erginci kombinleri

Kül Masalı dizisi 7.bölüm kıyafetleri Sevda Erginci kombinleri

Kül Masalı dizisi 6.bölüm kıyafetleri kombinleri Kül Masalı dizisi 6.bölüm kıyafetleri kombinleri

Kül Masalı dizisi 5.bölüm kıyafetleri kombinleri Kül Masalı dizisi 5.bölüm kıyafetleri kombinleri

7 Mart Kül Masalı dizisi 3.bölüm kıyafetleri kombinleri: Kırmızı elbise Mango. 7 Mart Kül Masalı dizisi 3.bölüm kıyafetleri

Kül Masalı Dizisi Elbiseleri ve Kıyafetleri

Aşka Tutsak Dizisi Özge Sevda Erginci KıyafetleriYönetmen koltuğunda Metin Belekoğlu’nun oturduğu Aşka Tutsak dizisinin başrollerini Sevda Erginci ve Gökhan Alkan paylaşmaktadır. TRT 1’de yayınlanacak olan Aşka Tutsak dizisinin oyuncularını kıyafetleri de merak ediliyor. Bu içeriğimizde Aşka Tutsak oyuncu elbiselerini ve kıyafet sponsorlarını sizlerle paylaşacağız.

Kül Masalı Dizisi Sevda Erginci (Özge) Kıyafetleri

Aşka Tutsak dizisinin kadın başrol oyuncusu Sevda Erginci, güzelliğiyle de dikkat çekmektedir. Popüler oyuncumuz son trendlere uygun giyinmektedir. Sevda Erginci, tarzıyla da büyük beğeni toplamaktadır. Bizler de Aşka Tutsak dizisi başladığında Özge karakterini canlandıran oyuncumuz Sevda Erginci’nin tüm kıyafetlerinin, elbiselerinin modellerini, marka ve fiyatlarına sayfamıza ekleyeceğiz.Aşka Tutsak Dizisi Elbiseleri Kıyafetleri

Kül Masalı Dizisi Gizem Güneş (Behiye) Kıyafetleri

Aşka Tutsak dizisinin önemli karakterlerinden biri olan Behiye’yi son dönemin yıldızı parlayan isimlerinden olan Gizem Güneş canlandıracaktır. Genç oyuncumuz yeteneği ve güzelliği sayesinde izleyicilerin beğenisini toplamaktadır. Aşka Tutsak dizisi başladığı zaman oldukça şık parçalar seçen Gizem Güneş’in kıyafetlerini ve takılarını markalarıyla beraber sayfamızdan paylaşacağız.

Kül Masalı Dizisi Gökhan Alkan (Arat) Kıyafetleri

Ülkemizin en yakışıklı oyuncularının başında gelen Gökhan Alkan, Aşka Tutsak dizisinin erkek başrol oyuncusudur. Geniş hayran kitlesine sahip olan yakışıklı oyuncumuzun sevenleri onun kıyafetlerini de merak edip araştırmaktadır. Bizler de merak eder okuyucularımız için yakışıklı oyuncumuz Gökhan Alkan’ın Aşka Tutsak dizisinde giydiği bütün kıyafetlerini sizlerle paylaşacağız.

Kül Masalı Dizisi Gizem Kala (Bilge) Kıyafetleri

Sektörde yeni olan oyuncumuz Gizem Kala, yeteneğinin yanı sıra güzelliğiyle de yapımcıların dikkatini çekmeyi başarmıştır. Genç oyuncumuz kusursuz fiziğiyle giydiği her şeyin yakıştığı isimlerdendir. Aşka Tutsak dizisi başladığında Bilge karakterini canlandıran güzel oyuncumuz Gizem Kala’nın tüm elbiseleriyle, aksesuarlarının fotoğraflarını ve markalarını sayfamıza ekleyeceğiz.

Kül Masalı dizisi kombinleri, elbiseleri ve kıyafetleri sizlerle paylaştık. Sizlerle konu hakkında merak ettiğiniz şeyleri ve görüşlerinizi aşağıda yer alan yorum kısmından bizlere iletebilirsiniz.

Bir Yorum Yazın

Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.