Senden Önce Dizisi Oyuncu Kombinleri, Kıyafetlerin Markası

07.01.2024
51

Senden Önce dizisi oyuncu kombinleri ve kıyafetlerin markasını sizlerle paylaşacağız. Yapımcılığını D Media’nin üstlendiği Senden Önce dizisinin senaryosunu Başak Angigün kaleme alacaktır. Till Death isimli yabancı diziden uyarlanan Senden Önce’nin oyuncularının kombinleri de merak ediliyor. Bu konumuzda Senden Önce dizisinin oyuncularının kıyafet ve kombin markalarını sizlerle paylaşacağız.

Senden Önce Dizisi Oyuncu Kombinleri, Kıyafetlerin Markası

Kanal D ekranlarında izleyici karşısına çıkmaya hazırlanan Senden Önce dizisinin cast çalışmaları devam etmektedir. Ancak başrolleri belli olan dizi, dikkat çekmeyi başarmıştır. Oldukça popüler isimlerin başrolü paylaştığı Senden Önce dizisinin oyuncularının tercih ettiği tüm kıyafetlerin, elbiselerin ve kombinlerin markakarını sizlerle paylaşacağız.

Senden Önce Dizisi Kıyafetleri Oyuncu Kombinleri

Senden Önce Dizisi Sahra’nın (Nilperi Şahinkaya) Kombinleri

Senden Önce dizisinin başrol karakteri Sahra’yı Nilperi Şahinkaya canlandırmaktadır. Geçtiğimiz yıllarda bir çok başarılı projede karşınıza çıkan oyuncumuz kusursuz fiziğiyle giydiği her şeyin yakıştığı biridir. Modayı da yakından takip eden Nilperi Şahinkaya’nın kombinleri de merak edilmektedir. Bizler de güzel oyuncumuzun Senden Önce’de ki tüm kombinlerini markalarıyla birlikte sayfamızdan paylaşacağız.Senden Önce Dizisi Sahra’nın (Nilperi Şahinkaya) Kombinleri

Senden Önce Dizisi İrem Dağıstan’ın (Sinem Ünsal) Kombinleri

Senden Önce dizisinin diğer kadın başrol oyuncusu ise Sinem Ünsal’dır. Yeteneği ve güzelliği sayesinde kısa sürede yükselen oyuncumuz, tarzıyla da beğeni toplamaktadır. Bizlerde Senden Önce dizisi başladığı zaman İrem karakterini canlandıran oyuncumuzun giydiği tüm kıyafetleri, elbiseleri, kombinleri ve kullandığı takılarını marka ile fiyatlarıyla beraber sayfamıza ekliyor olacağız.Senden Önce Dizisi İrem Dağıstan’ın (Sinem Ünsal) Kombinleri

Senden Önce Dizisi Hakan Dağıstan’ın (Alp Navruz) Kombinleri

Ülkemizin en beğenilen oyuncularından olan Alp Navruz, aynı zamanda son dönemde yıldızı parlayan isimlerdendir. Yurtdışından da giriş hayran kitlesine sahip olan yakışıklı oyuncumuz tarzıyla da büyük beğeni toplamaktadır. Bizlerde Alp Navruz’un sevenleri için yakışıklı oyuncumuzun Senden Önce dizisindeki tüm kıyafetleri ile kombinlerinin modellerini ve markalarını sayfamıza ekleyeceğiz.

Senden Önce Dizisi Kaan’ın (Tansel Öngel) Kombinleri

Bugüne kadar birçok başarılı projede karşımıza çıkan Tansel Öngel, Senden Önce dizisinin önemli karakterlerinden olan Kaan’a hayat vermektedir. Tansel Öngel’in Senden Önce dizisinde giydiği kıyafetler ve kombinler de merak edilmektedir. Önümüzdeki günlerde Senden Önce dizisi Kaan karakterinin tüm kıyafetleri ile kombinlerinin fotoğraflarını ve marka bilgilerini sizlerle paylaşacağız.

Senden Önce dizisi kıyafetleri oyuncu kombinleri ve sponsor markalarını sizlerle paylaştık. Sizlerde konumuz hakkındaki düşüncelerinizi ve görüşlerinizi aşağıda bulunan yorum kısmından bizlere iletebilirsiniz. Not: Senden Önce dizisinin yeni bölümleri yayınlandıkça bizlerde konumuzu güncellemeye devam edeceğiz.

Bir Yorum Yazın

Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.