Esra Bilgiç Dizi Kıyafetleri Kombinleri Takı ve Çantaları

11.04.2023
211

Esra Bilgiç dizi kıyafetleri, kombinleri, takı ve çantalarını sizlerle paylaşacağız. 14 Ekim 1992 yılında Ankara’da dünyaya gelen Esra Bilgiç daha önce profesyonel olarak mankenlik yapmıştır. Güzel oyuncumuz Esra Bilgiç, tarzıyla da dikkat çekmektedir. Bizlerde, Esra Bilgiç’in özel hayatında ve rol aldığı dizilerde giydiği tüm kıyafetlerini, kombinlerini, kullandığını çanta ve aksesuarlarını markalarıyla birlikte sayfamızdan paylaşacağız.

Esra Bilgiç Kıyafetleri Ve Elbiseleri

Esra Bilgiç, özellikle 4 sezon boyunca başrolü oynadığı Diriliş Ertuğrul dizisiyle tanınmıştır. Oyuncumuz Esra Bilgiç, yeteneğinin yanı sıra güzelliğiyle de dikkatleri üzerine çekmektedir. Esra Bilgiç, modayı da yakından takip etmektedir. Ülkemizin en güzel kadın oyuncuları arasında yer alan Esra Bilgiç tarzıyla da beğeni toplamaktadır. Bizlerde iletleyen günlerde güzel oyuncumuzun giydiği tüm kıyafet ile elbiseleri sizlerle paylaşacağız.

esra bilgiç kıyafet marka kombinElbise: Zara Çanta: Begart Design Ceket: Ekol

Esra Bilgiç Takı ve Çantaları

Daha önce profesyonel olarak mankenlik yapan oyuncumuz Esra Bilgiç, kusursuz fiziğiyle giydiği her şeyi yakıştığı biridir. Ülkemizin en güzel kadın oyuncuları arasında yer almaktadır. Esra Bilgiç geniş hayran kitlesine sahiptir. Oyuncumuzun sevenleri de onun takı ve çantalarını merak etmektedir. Bizlerde Esra Bilgiç’in kullandığı çanta, küpe, kolye, yüzük, bileklik gibi bütün takılarını sayfamıza ekleyeceğiz. Cemre Baysel Kıyafetleri, Elbise Modelleri:

Esra Bilgiç Makyaj Malzemeleri

Güzel oyuncumuz daha önce Bir Umut Yeter, Ramo, Atatürk, Adanış Kutsal Kavga, Süslü Korkuluk, Ajan gibi başarılı projelerde de yer almıştır. Daha önce mankenlik yapan Esra Bilgiç, doğal makyaj yapmaktadır. Bu nedenle özellikle ince yapılı ürünler kullanmaktadır. Bizlerde özellike nude tonlarında ki ürün kullanan Esra Bilgiç’in ruj, far, rimel, bb krem, fondöten, kontür, allık gibi tüm makyaj malzemelerini sizlerle paylaşacağız. esra bilgiç kostümü Esra Bilgiç’in tercih ettiği beyaz gömlek ve deri etek ikisi de Zara marka. ürün kodları resim üzerinde. Buna göre fiyatlarına ulaşabilirsiniz.

Kanunsuz Topraklar Gülfem (Esra Bilgiç) Kombinleri

Esra Bilgiç, Kanunsuz Topraklar dizisinin başrolünde yer almaktadır. Ülkemizin en beğenilen kadın oyuncuları arasında yer alan Esra Bilgiç, dizide Gülfem karakterine hayat vermektedir. Bizlerde kusursuz fiziğiyle giydiği her şeyin yakıştığı biri olan oyuncumuz Esra Bilgiç’in Kanunsuz Topraklar dizisinde giydiği tüm kıyafetleri ile kombinlerini markalarıyla birlikte sayfamıza ekleyeceğiz.

Esra Bilgiç dizi kıyafetleri, kombinleri, takı ve çantalarını sizlerle paylaştık. Sizlerde konu hakkında merak ettiğiniz şeyleri yorum kısmından bizlere iletebilirsiniz.

Bir Yorum Yazın

Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.