Melisa Döngel Kıyafetleri Dizi Kombinleri Markası Fiyatı

11.04.2023
76

Melisa Döngel kıyafetleri, dizi kombinleri ve aksesuarlarını sizlerle paylaşacağız. 18 Eylül 1999 yılında İstanbul’da dünyaya gelen genç oyuncumuz Melisa Döngel kusursuz fiziğiyle giydiği her şeyin yakıştığı biridir. Son dönemin popüler oyuncuları arasında yer almaktadır. Melisa Döngel’in sevenleri onun giydiği kıyafet ve elbiseleri de merak etmektedir. Bizler de Melisa Döngel’in kıyafetleri, dizi kombinleri, aksesuarları ve makyaj malzemelerini sizlerle paylaşacağız.

Melisa Döngel Kıyafetleri ve Elbiseleri

Son dönemin yıldızı parlayan isimleri arasında yer alan Melisa Döngel, güzelliğiyle de büyük beğeni toplamaktadır. Genç oyuncumuz kusursuz fiziğiyle giydiği her şeyin yakıştığı biridir. Melisa Döngel, modayı da yakından takip etmektedir. Bizlerde bu nedenle güzel oyuncumuz Melisa Döngel’in özel hayatında ve yer aldığı projelerde giydiği tüm kıyafetleri ile elbiselerini marka ve fiyat bilgisi vererek sayfamıza ekleyeceğiz.

melisa döngel mavi gece elbisesi

Melisa Döngel Çanta ve Aksesuarları (Küpe, Kolye, Bileklik)

Tarzıyla büyük beğeni toplayan oyuncumuz son trendlere uygun giymektedir. Güzel oyuncumuz Melisa Döngel oldukça şık parçalar seçmektedir. Bizlerde özellikle son dönemde büyük çıkış yakalayan oyuncumuz Melisa Döngel’in kullandığı çanta, bileklik, bilezik, küpe, kolye gibi tüm aksesuarlarını marka ve fiyat bilgisi vererek fotoğraflarıyla birlikte detaylı şekilde sayfamızdan paylaşacağız. Rabia Soytürk dizi kıyafetleri ve kombinleri:

Melisa Döngel Makyaj Malzemeleri

Yeteneğinin yanı sıra güzelliğiyle de dikkat çeken Melisa Döngel günlük hayatında özellikle renkli makyajlar yapmaktadır. Bundan dolayı da oyuncumuz özellikle pigmenti yüksek ürünler tercih etmektedir. Ancak oyuncumuz dizilerdeki rollerine göre de doğal makyaj yapmaktadır. Bizlerde Melisa Döngel’in özel yaşamında ve dizilerde kullandığı fondöten, bb krem, allık, rimel, ruj gibi makyaj malzemelerini markaları ile beraber sizlerle paylaşacağız. melisa döngel günlük kombini

Aşk Mantık İntikam Çağla (Melisa Döngel) Kombinleri

Aşk Mantık İntikam dizisinin başrolünde yer alan Melisa Döngel, Çağla karakterini canlandırmaktadır. Çağla maddi durumu oldukça iyi bir kızdır. Bundan dolayı da son trendlere uygun tarz parçalar seçmektedir. Bizlerde güzel oyuncumuz Melisa Döngel’in canlandırdığı Çağla karakterinin giydiği etek, pantolon, elbise, gömlek, tişört, kaban, ceket gibi tüm kıyafetlerini sizlerle paylaşmaya devam edeceğiz.

Melisa Döngel kıyafetleri, dizi kombinleri ve aksesuarlarını sizlerle paylaştık. Sizlerle konu hakkında merak ettiğiniz şeyleri aşağıda yer alan yorum kısmından bizlere iletebilirsiniz.

Bir Yorum Yazın

Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.