Tetikçinin Oğlu Dizi Kıyafetleri Elbise Kombinleri

11.04.2023
341

Tetikçinin Oğlu dizi kıyafetleri, elbise ve kombinlerini sizlerle paylaşacağız. Yapımcılığını O3 Medya’nın üstlendiği Tetikçinin Oğlu dizisinin senaryosunu Gökhan Horzum kaleme almaktadır. Tetikçinin Oğlu, Fox TV ekranlarında izleyici karşısına çıkmaktadır. Tetikçinin Oğlu dizisinin oyuncularının giydiği kıyafetler de merak edilen konulardan biri olmuştur. Bizlerde Tetikçinin Oğlu dizisinin oyuncularının giydiği tüm kıyafet ve elbiseleri sizlerle paylaşacağız.

Tetikçinin Oğlu Dizi Kıyafetleri

Tetikçinin Oğlu dizisi kıyafetleriYönetmen koltuğunda Yağız Alp Akaydın’ın oturduğu Tetikçinin Oğlu dizisinin çekimleri Muğla’nın Bodrum ilçesinde devam etmektedir. Etkili hikayesine güçlü kadrosu sayesinde dikkat çeken Tetikçinin Oğlu Fox Tv’de yeni almaktadır. Bizler O3 Medya imzalı Tetikçinin Oğlu dizisinin oyuncularının giydiği tüm kıyafetleri, yaptığı kombinleri, takı ve çantalarını sizlerle paylaşacağız.

Tetikçinin Oğlu Sibel (Bahar Şahin) Kıyafetleri

Tetikçinin Oğlu Sibel kıyafetleri Bahar ŞahinModayı yakından takip eden oyuncumuz Bahar Şahin, ülkemizin beğenilen kadın oyuncuları arasında yer almaktadır. Bahar Şahin, güzelliği ile de dikkatleri üzerine çekmektedir. Bizlerde oyuncumuzun Tetikçinin Oğlu dizisinde giydiği tüm kıyafetlerini, elbiselerini, kullandığı takı ve çantalarını markaları ile birlikte sayfamızdan paylaşacağız.

Tetikçinin Oğlu Korkmaz (Timuçin Esen) Kıyafetleri

Tetikçinin Oğlu dizisinin başrol oyuncusu Timuçin Esen, Korkmaz karakterine hayat verecektir. Geniş hayran kitlesine sahip olan oyuncumuzun sevenleri onun giydiği kıyafetleri de merak ediyor. Bizler de bu sebeple ilerleyen günlerde Timuçin Esen’in Tetikçinin Oğlu dizisinde giydiği tüm kıyafetlerini marka bilgisi vererek sizlerle paylaşacağız.

Tetikçinin Oğlu Dizisi İskender (Şevket Çoruh) Kıyafetler

İskender karakterine başarılı oyuncumuz Şevket Çoruh hayat vermektedir. Oyuncumuz özellikle Arka Sokaklar dizisi ile tanınmıştır. Şimdilerde ise Tetikçinin Oğlu dizisinde başrolü oynayacak olan Şevket Çoruh’un kıyafetleri de merak ediliyor. Bizler, Şevket Çoruh’un dizide giydiği tüm kıyafetlerini marka ve fiyat bilgisi vererek detaylı şekilde sayfamıza ekleyeceğiz.

Tetikçinin Oğlu Huri Malik (Sezin Akbaşoğulları) Kıyafetleri

Güzelliğiyle de dikkat çeken oyuncumuz Sezin Akbaşoğulları, oldukça şık parçalar seçmektedir. Sezin Akbaşoğulları Tetikçinin Oğlu’nda Huri Malik karakterini canlandıracaktır. Huri Malik karakterini canlandıran güzel oyuncumuz Sezin Akbaşoğulları’nın giydiği tüm kıyafet, elbise ve kullandığı aksesuarlarını sayfamıza ekleyeceğiz.

Tetikçinin Oğlu dizi kıyafetleri, elbise ile kombinlerini sizlerle paylaştık ve paylaşmaya devam edeceğiz. Sizlerde Tetikçinin Oğlu dizisinde merak ettiğiniz kıyafetleri yorum kısmından bizlere sorabilirsiniz.

Bir Yorum Yazın

Ziyaretçi Yorumları - 1 Yorum
  1. Aras Demircioğlu dedi ki:

    Merhabalar tetikçinin oğlu dizisinin son bölümünde metinin gözlüğü hangi marka ?