Kara Dizisi Oyuncu Kıyafetleri, Elbise ve Takıları

02.05.2023
63

Kara dizisi oyuncu kıyafetleri, elbiseleri ve takılarını sizlerle paylaşacağız. Show TV ekranlarında izleyici karşısına çıkan Kara dizisinin yönetmen koltuğunda Ender Mıhlar oturmaktadır. Senaristliğini Ayberk Çınar, Murat Can Oğuz ve Aslı Gönülay’ın üstlendiği Kara dizisinin oyuncularının giydiği kıyafetler de merak edilmiştir. Bizlerde Kara dizisinin oyuncularının giydiği tüm kıyafetleri ve kullandığı takıları sizlerle paylaşacağız.

Kara Dizisi Oyuncu Kıyafetleri ve Takıları

Most Production imzalı Kara dizisi etkili hikayesi ve güçlü kadrosu sayesinde izleyicinin dikkatini çekmeyi başarmıştır. Dizi hakkında merak edilen konulardan biri de oyuncuların giydiği kıyafetler olmuştur. Bu konumuzda Kara dizisinin oyuncularının giydiği tüm kıyafetleri, elbiseleri, kombinleri ve takılarını markalarıyla beraber sayfamızdan paylaşacağız.

Kara Dizisi Zeynep (Öykü Karayel) Kıyafetleri

Kara Dizisi Zeynep (Öykü Karayel) KıyafetleriKusursuz fiziğiyle giydiği her şeyin yakıştığı biri olan Öykü Karayel, Kara dizisinin kadın başrol oyuncusudur. Ülkemizin en beğenilen oyuncularından olan Öykü Karayel, tarzıyla da dikkat çekmektedir. Bizler de güzel oyuncumuz Öykü Karayel’in Kara dizisinde tercih ettiği tüm kıyafetlerini ve takılarını marka- fiyat belirterek sizlerle paylaşacağız.

Kara Dizisi Yosun (Tülin Özen) Kıyafetleri

Bugüne kadar bir çok başarılı projede izleyici karşısına çıkan güzel oyuncumuz Tülin Özen, modayı da yakından takip etmektedir. Modaya uygun giyinen Tülin Özen’in sevenleri oyuncumuzun kıyafetlerini de merak etmektedir. Önümüzdeki günlerde Tülin Özen’in Kara dizisinde giydiği kıyafetlerini, elbiselerini ve kombinlerini sayfamızdan paylaşacağız.

Kara Dizisi Kara (İlker Kaleli) Kıyafetleri

Kara Dizisi Kıyafetleri KombinleriKara dizisinin erkek başrol oyuncusu İlker Kaleli’dir. Oyuncumuz, yakışıklılığıyla dikkatleri üzerine çekmektedir. İlerleyen günlerde Kara kKarateri ile karşımıza çıkan popüler oyuncumuz İlker Kaleli’nin giydiği tüm kıyafetlerinin, kombinlerinin fotoğraflarını, marka ve fiyat bilgilerini detaylı şekilde sayfamıza ekleyeceğiz.

Kara Dizisi Aslı (Beril Kolcu) Kıyafetleri

Sektörde yeni olmasına rağmen kısa sürede yapımcıların dikkatini çeken Beril Kolcu, Kara dizisinde Aslı kKaraterini canlandırmaktadır. Güzelliğiyle dikkat çeken Genç oyuncumuz trendleri yakından takip etmektedir. Bizler Beril Kolcu’nun dizide giydiği tüm kıyafetlerini, kullandığı aksesuarlarını markalarıyla beraber sizlerle paylaşacağız.

Kara dizisi oyuncu kıyafetleri, elbiseleri ve takılarını sizlerle paylaştık. Sizlerde Kara dizisinin oyuncularının merak ettiğiniz kıyafetlerini ve konumuz hakkındaki görüşlerinizi yorum kısmından bizlere iletebilirsiniz.

Bir Yorum Yazın

Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.